Apple Watch series 9 alınır mı?

oguzkaan1345

Decapat
Daha fazla  
Apple Watch Series 9 GPS MediaMarkt'ta 15899 TL'ye düşmüş. Gündelik kullanım için almayı düşünüyorum ama merak ettiğim birkaç şey var mesela ben bu saati okulda kullanmak istesem okulun Wi-Fi'sine bağlı olmam yeterli olur mu? İllaki telefona bağlı olması mı gerekiyor. Telefon bağlantısı kaç metreye kadar çeker. Mesela ben sıkıcı derslerde YouTube'dan video izlemek istesem ya da Netflix'ten film izlemek istesem bunu yapabiliyor muyum? Yani YouTube'e girebiliyor muyum Netflix'e girebiliyor muyum? WhatsApp'tan mesajları görüp cevaplayabiliyor muyum? 45mm olanını almayı düşünüyorum. Daha önce hiç akıllı saat kullanmadım bana ne gibi katkısı olur gündelik yaşamımda. Bir de kordon seçiminde hangisini seçmek daha mantıklı spor olanı mı normal kordonu mu?

Boş derslerde saati fazla kullanacaksanız bataryası bir günü çıkarmaz normal kullanımda bir günü zor çıkarıyor zaten. İçine bazı küçük oyunlar indirebilirsiniz internetten video izleyebilirsiniz sağlık takibinizi yapabilirsiniz telefona ellemeden bazı içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz ve en önemlisi sıkıldıkça saat arayüzünü değiştirebilirsiniz.

Boş derslerde saati fazla kullanacaksanız bataryası bir günü çıkarmaz normal kullanımda bir günü zor çıkarıyor zaten. İçine bazı küçük oyunlar indirebilirsiniz internetten video izleyebilirsiniz sağlık takibinizi yapabilirsiniz telefona ellemeden bazı içeriklerinizi kontrol edebilirsiniz ve en önemlisi sıkıldıkça saat arayüzünü değiştirebilirsiniz.

Bu bazı uygulamalara Netflix YouTube WhatsApp Facebook falan dahil mi?

Geri
Yukarı