Apple'ın iPhone 15 teslim tarihi 2 ay gözüküyor

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Apple yenı çıkardığı 15 serisini müşterilerine geç yollaması hususu çok saçma 76999TL para ödedim 1 buçuk ay beklemek zorunda mıyım? Kasım 6-13 tarihleri arasında teslim edileceği yazıyor. Bir tüketici olarak şikayetçiyim bu durumdan. Eğer ben 77.000TL'yi bankaya faize koyarsam para kazanırım. Boş boş 1 buçuk ay bekletiyorum. Bekliyoruz...

Bekleyin hocam. Hemen çıkan telefonu neden alırsınız. Ben yıllardır iPhone 7 kullanıyorum. Marka çılgınlığı mı desek bilemiyoruz. Siz tercih ettiniz. 1 yıl bile bekleseniz müstahaktır.

Apple yenı çıkardığı 15 serisini müşterilerine geç yollaması hususu çok saçma 76999TL para ödedim 1 buçuk ay beklemek zorunda mıyım? Kasım 6-13 tarihleri arasında teslim edileceği yazıyor. Bir tüketici olarak şikayetçiyim bu durumdan. Eğer ben 77.000TL'yi bankaya faize koyarsam para kazanırım. Boş boş 1 buçuk ay bekletiyorum. Bekliyoruz...

Herkes bekliyor zaten.

Hocam hava atmak gibi bir egonuz mu var bilmiyorum ama madem pişmansınız gidin Apple müşteri hizmetlerine yazın. Biz sizin için hemen parayı geri isteyip bankaya yollamanız için imza kampanyası mı topluyalım napalım??

Kargonu 2 ay beklemek istiyorsan sen bekleyebilirsin şuursuz kardeşim. Ben beklemek istemiyorum bir kullanıcı olarak da sesimi duyuruyorum.
Kanka sorunu Apple'a anlatmak yerine bize sormuşsun bizim burdan ne yapmamızı bekliyorsun ki Apple ilk defa böyle bir şey yapmıyor sonuçta. İptal et siparişini gidip Apple şubesinden al telefonu.

Kargonu 2 ay beklemek istiyorsan sen bekleyebilirsin şuursuz kardeşim. Ben beklemek istemiyorum bir kullanıcı olarak da sesimi duyuruyorum.
Öncelikle bir şikayetin var ise bunu Apple'a bildirebilirsin ikincisi ise almadan önce teslimat tarihi yazıyor yani bunun farkında oluyorsun üçüncüsü konu içeriğinde kendi kendine soru sorup cevap vermişsin. Dördüncüsü şuursuz ve akılsız olan da sensin.

Hocam maalesef pek hoş bir durum değil ama yapacak bir şey yok. Beklemekten başka çareniz yok, buradan da yazdığınız için apple teslim tarihini değiştirmeyecek. Umalım da düzelsin bu iş ne diyebiliriz ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı