Apple'ın zamları ne kadar olur?

OmerTe34

Hectopat
Daha fazla  
Evet başlıktan da belirttiğim gibi. Soruyorum çünkü yakın bir zamanda hem iPhone hem de MacBook almayı düşünüyorum. %10-15 arası olur diye tahmin ediyorum. Eğer %10-15 gelirse çok dokunmaz direkt alırım fakat daha fazla zam gelirse ne yapmak gerekir? Bunu da cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple Türkiye satışlarını durdurdu şimdilik. Döviz kurundan dolayı...

Kaynak göstermeme gerek yok. Google'a Apple satışları durdurdu yazarsanız çıkar.

Apple Türkiye satışlarını durdurdu şimdilik. Döviz kurundan dolayı...

Kaynak göstermeme gerek yok. Google'a Apple satışları durdurdu yazarsanız çıkar.
Bahsettiğim sebep ile bunu yapıyorlar. Biraz stabil kalsın +1 puan baz alıp satışa açacaklardır.
Macbook bakıyorsan bu pro modeli 17.799 TL idi. Satıcıyla iletişime geç belki yardımcı olurlar.

Bahsettiğim sebep ile bunu yapıyorlar. Biraz stabil kalsın +1 puan baz alıp satışa açacaklardır.
İllaki açarlar. Fakat fiyat belirleyemedikleri için satışların durduğunu açıklamışlar. Dalgalı kurdan ötürü. Ve kur sabitlenecek gibi gözükmüyor. Zaten bu saatten sonra Apple ürün alınmaz bence :)

İllaki açarlar. Fakat fiyat belirleyemedikleri için satışların durduğunu açıklamışlar. Dalgalı kurdan ötürü. Ve kur sabitlenecek gibi gözükmüyor. Zaten bu saatten sonra Apple ürün alınmaz bence :)
Diğer markalarda da durum farklı değil. Dolar alıp TL satanlar mevcut daha yüksek kur belirleyip satışa açacaklardır. 6 saatte 1,5 TL arttı :D

Diğer markalarda da durum farklı değil. Dolar alıp TL satanlar mevcut daha yüksek kur belirleyip satışa açacaklardır. 6 saatte 1,5 TL arttı :D
Bu arada üzülerek söylüyorum ki Kurukahveci Mehmet Efendi'de satışları durdurduğunu açıkladı. Hammadde fiyatlarında sıkıntı çektiklerini belirttiler :( Gözlerimiz önünde ülke yok oluyor. Neyse, ne diyelim. Hayırlısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı