Apranax fort nasıl bir ağrı kesicidir?

Evet 1000 MGlık augmentin. 550 MG Apranax kullanıyorum.
12 saati geçirmeden ikisini birlikte yemekte veya yemek sonrası kullanmanızı ve Bol su içmenizi öneririm. 12 saatlik periodu aksatırsanız geriye dönük aldıklarınız bir iş'e yaramaz. İsterseniz sabah aç mide koruyucu alabilirsiniz.

Holy gelmiş beğeni atmış, gözlerim yaşardı.
Sizinle bir derdim yok hocam :D Denk geldim güzel konuşmuşsunuz arkadaşa da yardımcı olmuşsunuz bana beğenmek düşer. Aramızda sürekli gerginlik olsun istemem, iyi geceler. Benim eksiğim olursa siz, sizin eksiğiniz olursa ben kibarca düzeltsek herkes için daha faydalı olur :D

Sizinle bir derdim yok hocam :D denk geldim güzel konuşmuşsunuz arkadaşa da yardımcı olmuşsunuz bana beğenmek düşer. Aramızda sürekli gerginlik olsun istemem, iyi geceler. Benim eksiğim olursa siz, sizin eksiğiniz olursa ben kibarca düzeltsek herkes için daha faydalı olur :D

Sadece gözlerim yaşardı, duygulandım diye dile getirdim. Senin ne eksiğin olacak, bir gün bevliyecisin, diğer gün kardiolog, bir sonraki gün dermatolog... Maaşallahın var. Hipokrat duysa mezarında ters döner. :)

Sadece gözlerim yaşardı, duygulandım diye dile getirdim. Senin ne eksiğin olacak, bir gün bevliyecisin, diğer gün kardiolog, bir sonraki gün dermatolog... Maaşallahın var. Hipokrat duysa mezarında ters döner. :)
Güzellikle yaklaşmak da olmadı demek ki. Neyse ne diyeyim. İyi geceler. Başlık sahibine de geçmiş olsun.

Ayrıca pratisyen hekimlerin her konuda az çok bilgisi olması iyidir, önemli olan nelerin uzmanlara danışılması gerektiğini bilmek :)

Güzellikle yaklaşmak da olmadı demek ki. Neyse ne diyeyim. İyi geceler. Başlık sahibine de geçmiş olsun.

Ayrıca pratisyen hekimlerin her konuda az çok bilgisi olması iyidir, önemli olan neleri uzmanlara danışılması gerektiğini bilmek :)

Cips versem barışırmıyız?
grudo.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı