Aprilia RS 125 nasıldır?

Hocam zaten kaza yaparsam ailem benden önce satacağı için öyle bir durumda para çıkmaz :D
Bakımlarını aksatmam zaten. Sıfırını nereden temin edebilirim?
Sitesine baktım da şansınıza fiyatları güncelliyorlarmış. Apriliayı arayın bence direkt eğer ilinizde satış mağazası varsa oradan alın. Bu arada kazadan kastım büyük şeyler değil motor yan yatar mesela grenaj çöp olur yaptıramazsın şekil motor çöp olur:)

Sitesine baktım da şansınıza fiyatları güncelliyorlarmış. Apriliayı arayın bence direkt eğer ilinizde satış mağazası varsa oradan alın. Bu arada kazadan kastım büyük şeyler değil motor yan yatar mesela grenaj çöp olur yaptıramazsın şekil motor çöp olur:)
Anladım hocam. Hocam bir sorum olacak, bu dediğim motora çift zamanlı dediniz ama 4 zamanlı sanırım, ben mi yanlış biliyorum?

Ben demedim. Bu yeni model 4 zamanlı sanıyorum detaylı bakarım fakat hangi modeli alacaksınız?
Hocam replica olan varmış, ben replica olmayanini alacağım sıfır olarak.
Hayır.
Gerçekten model olsun şekil olsun güzel motor ama pahalı.
Şase alüminyum olduğu için tavsiye etmiyorum.
Parçalar da ucuz değil.
Ben de şuan Mondial cros bakıyom 😔😔
Hocam fiyatında değilim, kaza yapacak olsam zaten yaptıramadan ailem satar. İnşallah siz de çok güzel bir motor sahibi olursunuz.
Tam bütçen ve kriterlerin neler? Boyun falan.
Hocam eğer dediğim aprilia rs125 bulursam sıfırını para ekleyip alacağım. Onun dışında bütçem 40k civarı. Elimde para var onla alacağım aprilia'yı 40k ile değil :)
Boyum 1.73
Güncelleme: Arkadaşlar 104 bin TL fiyat istiyorlar sıfırı için.

Hocam ben böyle racing tarzı motorları seviyorum ya, attığınız türdeki motorlar pek benlik değil :)

@inPijamas @misterscofield @balikeat hocalarım, benim şuan ki bulunduğum şehir küçük olduğu için genellikle yürüyerek veya bisikletle yaparım kısa mesafe seyahatleri. Ben motoru uzun yol ve zevk için alacağım, aynı zamanda çok binmediğim ve garajda muhafaza ettiğim için de 15 bin kilometreyi 2-3 seneden kısa sürede yapamam. Aynı zamanda dediğiniz gibi motor arıza yaparsa ve değişim gerekirse direk değiştiririm. İkinci el istemiyorum, ona masraf yapmak yerine direk sıfır almayı tercih ediyorum. Sizce alayım mı?
Bu ülkede sıfır 125cc Aprilia alınmaz dostum uzak dur.

Hocam konu çok ilerlemiş geç kaldım fakat CFMOTO da güzel markadır. Çin piyasası falan ama kullananlar çok memnun. Eğer bu zamana kadar 250'lik kullandıysanız bunu da bir şekilde kullanırsınız (sanırım minimum 150CC modelleri)

Hocam konu çok ilerlemiş geç kaldım fakat CFMOTO da güzel markadır. Çin piyasası falan ama kullananlar çok memnun. Eğer bu zamana kadar 250'lik kullandıysanız bunu da bir şekilde kullanırsınız (sanırım minimum 150CC modelleri)
Hocam ehliyet A1 ya.
Bu ülkede sıfır 125cc Aprilia alınmaz dostum uzak dur.
Hocam çok fiyat istediler, ikinci el temiz bakcam.

Hocam ehliyet A1 ya.

Hocam çok fiyat istediler, ikinci el temiz bakcam.
Ben seneye A1 ehliyeti alıyorum o yüzden Mondial Vulture 125i düşünüyorum. Rahatıma düşkün biriyim o tarz spor motorları bana uymuyor. Vulturenin 150'lik modelini sürdüm bir süre çok güzel torku var. 125'lik sporlarla kapışıyor hızlanma konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı