APU işlemci ile harici ekran kartı birleştirme

Abdullah4774

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki doğru mu sizce? Ona göre ekran kartı alacağım da.

Sanmıyorum hocam önceden AMD APU işlemcilerine standart olarak ürettikleri GPU modellerini eklerdi şu anda öyle bir durum yok benim bildiğim kadarıyla güncel modellerinde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bahsettiğim olay.

Evet apu ve ekran kartını aynı anda kullanabiliyorsun, tabi desteklemesi gerekir bu ayar biosda mevcut daha önce kullandim bu şekilde. Videoyu izlemedim bu arada.

Evet apu ve ekran kartını aynı anda kullanabiliyorsun, tabi desteklemesi gerekir bu ayar biosda mevcut daha önce kullandim bu şekilde. Videoyu izlemedim bu arada.
Biosum da mevcuttur tam olarak biosda hangi işlemi yapıyoruz sana zahmet video izler misin aynı işlem mi
Videoyu izleyemedim ama ne oluyor burda? Donanım gücü olarak mı birleşiyorlar? Şayet öyleyse, öyle bişey olduğunu sanmıyorum.
Güç olarak sanırım apunun kullanabildiği kadar kullanıyor yetersiz kaldığı yerde harici ekran kartı da + olarak desteliyor

Yeni konular

Geri
Yukarı