Apu nedir ?

Quaresma

Hectopat
Bi sistem tavsiyesi alacaktım arkadaş ekran kartı koymamış neden koymadın dedimde ise apu sistem o temel oyunları açar demişti bu apu sistem nedir arkadaşlar benim önceden bildiğim paylaşımlı ekran kartı vardı onun gibi bişeymi önemli ise değiştirmemi önerirmisiniz sistemim imzadaki gibi.

APU AMD'nin yaptığı bir işlemci APU'da ekran kartı işlemcinin içindedir. APU sistem topladığınızda oyunları orta düşük ayarlarda oynaya bilirsiniz oyundan oyuna değişir.

arkadaş bana bunu önerdi ama A6 6400K soket FM2 3.9GHz 1MB cache 65W 32NM işlemci + HD8470D
Bunu önerdi ama bunun oyun durumu nasıldır. İlk defa duyuyorum çok şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O APU yeğeninizin oynayacağı oyunları rahat oynatır fakat Battlefield 4 gibi oyunları ya Low oynatır ya hiç oynatmaz.

Apu intel tarafında işlemci içinde olan hd grafik yerine amd tarafında r7 serisi kartların mobil versiyonunun dahil olmasıdır.

Arkadaş bana bunu önerdi ama A6 6400K Soket FM2 3.9GHz 1MB Cache 65W 32nm İşlemci + HD8470D
Bunu önerdi ama bunun oyun durumu nasıldır. İlk defa duyuyorum çok şaşırdım
.
Elinde 4100 işlemci varmış. Alacaksan 6300 alırsın. Değiştirmek sana bu işlemci ile kazanç sağlamaz. Bu işlemci ile anakart'ın da değişecek. Bunlara vereceğin paraya git iyi bir ekran kartı al.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı