Çözüldü APU PC açılmama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

asrrust

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayar topladım fakat açılmıyor. Öndeki fan 1 saniye dönüyor geri duruyor şalteri kapatıp açımca o fan bile dönmüyor. Buzzer var arıza olaydı uyarı verirdi. Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.

• MSI A68HM-E33 V2
  • AMD A10-7860K
  • Corsair Vengenance 2400 MHz

Arkadaşlar merhaba bilgisayar topladım fakat açılmıyor. Öndeki fan 1 saniye dönüyor geri duruyor şalteri kapatıp açımca o fan bile dönmüyor. Buzzer var arıza olaydı uyarı verirdi. Arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim.

• MSI A68HM-E33 V2
  • AMD A10-7860K
  • Corsair Vengenance 2400 MHz
Çok bilgim yok ancak, başka bir güç kaynağıyla denemenizi tavsiye ederim.

Benim de aklıma ilk gelen kablolamanın yanlış yapıldığı yönünde. Mesela bilgisayarı çalıştırmak için start tuşuna bastığınız butonun kablo jakı doğru yere mi takılmış? İşlemci güç soket kabloları yerine tam oturmuş mu? RAM'ler yuvasına tam oturmuş mu? İlaveten kasanın içini gösteren bir fotoğraf yüklerseniz daha iyi yardım edebiliriz gibime geliyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı