APU sistem toplama

Bütçe
3000 3500 arası

Arda Burnalı

Hectopat
Selamünaleyküm arkadaşlar Max 3500 TL'ye PC topluyorum kendim 3400G 8 GB RAM'li ortalama bir sistemi 3300'e topladım ama hazır olarak nasıl olur bilmiyorum. Siz de hazır veya kendinizin önerdiği konfigürasyonları atarsanız sevinirim. Bir de APU sistemi olanlar ortalama FPS'lerini atabilir mi?
Not: Sistemi ileride 16 GB yapmayı düşünüyorum.

Bence ileride sistemi ekran kartı alacak şekilde toplasınlar diğer arkadaşlar. Sizde öyle ister misiniz hocam? 16 GB RAM yapmak yerine ekran kartlı sistem daha iyi olabilir.

Öncelikle, kessinlikle ramlar 2x8 olmalı. Dağlar kadar FPS farkı oluyor. Youtube'den baktığında FPS değerleri çeken youtuberler var çok fark ediyo. İleride almak istediğiniz ekran kartı nedir? Ona göre APU sistem önerilebilir. İleride 2060 gibi yada daha yüksek ekran kartlarından alacaksan darboğaz oluyor bu fiyattaki bir APU sisteme. Monitör dahil değil dimi birde bu fiyata, emin olmak için soruyorum.

Bence ileride sistemi ekran kartı alacak şekilde toplasınlar diğer arkadaşlar. Sizde öyle ister misiniz hocam? 16 GB RAM yapmak yerine ekran kartlı sistem daha iyi olabilir.

Hocam eğer önümüzdeki bir sene içinde düşmezse büyük ihtimal APU alacağım belki fiyatlar düşünce ekran kartlı sistem alırım şu an laptopumla idare ediyorum.
Bekleme şansın varsa daha iyi olur, tabii dolar 10 olmazsa.
Dolar 1.7 olmuş diyen adam geldi.😂
Öncelikle, kessinlikle RAM'lar 2x8 olmalı. Dağlar kadar FPS farkı oluyor. YouTube'den baktığında FPS değerleri çeken YouTuber'ler var çok fark ediyor. İleride almak istediğiniz ekran kartı nedir? Ona göre APU sistem önerilebilir. İleride 2060 gibi ya da daha yüksek ekran kartlarından alacaksan darboğaz oluyor bu fiyattaki bir APU sisteme. Monitör dahil değil değil mi bir de bu fiyata, emin olmak için soruyorum.

Hocam bu sisteme upgrade RAM dışında yapmam direk satarım. Sağ olun öneriniz için.
Öncelikle, kessinlikle RAM'lar 2x8 olmalı. Dağlar kadar FPS farkı oluyor. YouTube'den baktığında FPS değerleri çeken YouTuber'ler var çok fark ediyor. İleride almak istediğiniz ekran kartı nedir? Ona göre APU sistem önerilebilir. İleride 2060 gibi ya da daha yüksek ekran kartlarından alacaksan darboğaz oluyor bu fiyattaki bir APU sisteme. Monitör dahil değil değil mi bir de bu fiyata, emin olmak için soruyorum.

Monitör ikinci el alacağım.
Selamünaleyküm arkadaşlar Max 3500 TL'ye PC topluyorum kendim 3400G 8 GB RAM'li ortalama bir sistemi 3300'e topladım ama hazır olarak nasıl olur bilmiyorum. Siz de hazır veya kendinizin önerdiği konfigürasyonları atarsanız sevinirim. Bir de APU sistemi olanlar ortalama FPS'lerini atabilir mi?
Not: Sistemi ileride 16 GB yapmayı düşünüyorum.

Cevap veren herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı