APU sistem toplama

bad4lee

Hectopat
Önceki konuda da yazmıştım farklı olayı aynı konuya yazmamak için yeni konu açıyorum. CS:GO ve az da olsa PUBG oynuyorum. ( CS:GO 4:3 şekilde ve Low ayarlarda) +100 FPS alır mıyım CS'de?

Önceki konuda da yazmıştım farklı olayı aynı konuya yazmamak için yeni konu açıyorum. CS:GO ve az da olsa PUBG oynuyorum. ( CS:GO 4:3 şekilde ve Low ayarlarda) +100 FPS alır mıyım CS'de?

2X8 GB şeklinde RAM yapman lazım yoksa ekran kartından alacağın performans yarıya düşer. Dediğin ayarlarda belki 100FPS alır ama 2X8GB RAM yapmadan zor gibi. PUBG zaten bence 2X8 yapmadan oynanabilir düzeyde olmayacaktır.

Hiçbir değişiklik yapmadan +150FPS verecek bir sistem istiyorsan buna bakabilirsin.

Son düzenleme:
2x8 GB şeklinde RAM yapman lazım yoksa ekran kartından alacağın performans yarıya düşer. Dediğin ayarlarda belki 100FPS alır ama 2x8GB RAM yapmadan zor gibi.

Hiçbir değişiklik yapmadan +150FPS verecek bir sistem istiyorsan buna bakabilirsin.

Hocam önerdiğin o sistem ileri değil geri dönük. Anakart zayıf. 8 GB RAM desek PUBG'da yetmeyecektir.

Hocam önerdiğin o sistem ileri değil geri dönük. Anakart zayıf. 8 GB RAM desek PUBG'da yetmeyecektir.
Anakart zaten iki sistemde de aynı. Bu bütçede ona dokunamıyorum. 8GB bellek sonradan yükseltilebilir ama PUBG için idare edecektir. Dediğin şeyler yapılabilir tabi ama öyle de fiyat 2900TL oluyor. Bütçe meselesi.

Bütçen nedir? Senin atığın sistem 1x8 RAM sahip bundan dolayı FPS yarıya düşecektir.

Kasa için max 3k monitörede 700-750 verebilirim. Pubg oynamasamda olur çok önemli değil. Ama csgo için en az +120 fps alabilmem lazım faceit olaylarına girmeyi düşünüyorum o yüzden fps önemli benim için.

Kasa için Max 3K monitörede 700-750 verebilirim. PUBG oynamasamda olur çok önemli değil. Ama CS:GO için en az +120 FPS alabilmem lazım Faceit olaylarına girmeyi düşünüyorum o yüzden FPS önemli benim için.

Atığın sistem bü özelliklerle değiştirin;
İşlemciyi R3 3200G yap sonra anakartı B450M S2H yap sonra bellekleri 2x8 16 GB yaparak yüksek performans alırsın.

Monitör olarak bunu önerebilirim:
.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı