APU sistem toplanır mı?

Kanka Xbox Series S ve X daha pahalı söyleyeyim aynı zamanda Xbox'taki oyunlarda oyanayabileceğim yani benim seveceğim pek bir oyun yok PS4 alırım daha iyi.

4000 liraya sistem topla dostum. Bakalım kaç tane oyunu 30 FPS üstü alacaksın ve AC Valhalla falan açacak mı? Tabii ki de hayır. Game Pass muhteşem olay bence. PS4 de güzel ama oyunlar aşırı pahalı. Eski nesil konsol alıp bir de oyunlara fazla para vermek saçma geliyor. Kırık PS4 alırsan o zaman iyi olur tabii ki. Bütçesi az olan bu aralar kesinlikle Xbox almalı.

4000 liraya sistem topla dostum. Bakalım kaç tane oyunu 30 FPS üstü alacaksın ve AC Valhalla falan açacak mı? Tabii ki de hayır. Game Pass muhteşem olay bence. PS4 de güzel ama oyunlar aşırı pahalı. Eski nesil konsol alıp bir de oyunlara fazla para vermek saçma geliyor. Kırık PS4 alırsan o zaman iyi olur tabii ki. Bütçesi az olan bu aralar kesinlikle Xbox almalı.
dostum online oyunlardan bahsediyorum xbox ta oynuyacağım pek bir oyun yok hikayeli oyun sevmiyorum ve şu anda 4000tl ye toplanan bir apu valorantta 140-150fps veriyor fortnite de 50-60

Neden olmasın? Bal gibi toplar. 2.000 TL'ye i7 8700 işlemci, H310 anakart ve 16 GB bellek alır.

1617303290575.png

Özelleştirmeleri resimdeki gibi yapıp alabilirsiniz 6108 TL bütçeniz varsa. Fanboyları dinlemenizi önermem.

Kardeşim APU sistem toplanmaz. Sebebi ise bu tür sistemler 1 yılda çok yıpranıyor ve çöp oluyor. Tavsiyem işlemci sıfır alıp ekran kartı 2.el RX 570 580 alabilirsin ama APU alma!
Türkiyenin HD graphics kullanan kesimi (yani Türkiyenin %90’ı) sana TMM diyor.

RAM X2 yap.
SSD çıkar bunu al.
Hayırlı olsun. Oyun oynatmaz diyenlere veya Intel HD Graphics önerenlere aldanma al geç.
Vega 8 Game test de videodaki oyunların 16 GB RAM ile oynandığına dikkat et. %40 performans artışı demek 16 GB RAM.
Xbox önermem tek amacın oyun oynamak değil ise. Video izlemek için bile yarım saat uğraşıyorsun.

APU'lar genelde 3000 TL civarında satılıyor, 4000 TL civarında ise GTX 1650, 1050 Ti'lı bir sistem alınırsa rekabetçi her oyunu rahatlıkla oynatır ayrıca hikayeli oyunları da tatmin edici seviyede oynarsın. Neden bu kadar kendi fikrinizin doğru olduğuna inat ediyorsunuz anlayamıyorum.

APU'lar genelde 3000 TL civarında satılıyor, 4000 TL civarında ise 1050 Ti'lı bir sistem alınırsa rekabetçi her oyunu rahatlıkla oynatır ayrıca hikayeli oyunları da tatmin edici seviyede oynarsın. Neden bu kadar kendi fikrinizin doğru olduğuna inat ediyorsunuz anlayamıyorum.

4700 TL olduğu için olabilir mi acaba GTX 1050 Ti'lı sistemlerin o sistemlerin hemen hemen hepsi i3-9100F kullanıyor. Güncellenemez. Ekran kartını satıp tekrardan alman gerekir boşa masraf yani çöp bir sistem.

Geri
Yukarı