APU sistemde kayıt almak için harici ekran kartı kullanılır mı?

AhmedAldogan

Hectopat
Merhabalar, benim bir APU sistemim var (Ryzen 5 3400G PRO) ve eski bir R7 240 ekran kartım var. Ben oyunlarda APU ekran kartımı kullanırken kayıt almak için R7 240 ekran kartını kullanabilir miyim? Teşekkürler.

NVIDIA Denetim Masası üzerinden 3D ayarlarının yönetilmesi kısmından ayar çekebilirsin büyük ihtimalle. Dener misin? Ama senin kart Amd imiş. 🙃

NVIDIA Denetim Masası üzerinden 3D ayarlarının yönetilmesi kısmından ayar çekebilirsin büyük ihtimalle. Dener misin? Ama senin kart AMD imiş. 🙃

Yani ben OBS de ekran kartı atama kısmına R7 240 ekran kartımı atamak istiyorum oyun oynarken de APU ekran kartını kullanacağım zaten APU ekran kartım daha güçlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü sistemlerde kablo hangisinde ise o GPU kullanılır. Görüntü kablosu R7 240'da ise buradan da yayın verebilirsiniz. Fakat kalitesi pek de iyi olmaz.

Hayır maalesef benim kablo APU'ya bağlı olmasına rağmen görüntüyü ekran kartından vermeye çalışıyor.
Görüntüyü veremez. Yayın için olabilir mi? APU ekran kartı çalışmazsa zaten görüntü gelmez. İşlemciden verince çok kasma oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı