APU sisteme ekran kartı takmadan yapılacak şeyler nelerdir?

Hernos

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 3 3200G işlemcim mevcut. Ekran kartı aldım öncesinde bir şey yapmam gerekiyor mu? Yoksa direkt ekran kartını takıp driverlarını yükleyip oynayabiliyor muyuz?

Ekran kartını takmadan önce DDU yazılımı ile AMD sürücüsünü kaldır sistemden sonra aldığınız ekran kartını takın.
Aldığınız ekran kartı nedir? Size driver linki verebilmek için soruyorum.
Önceki mesajlarınızda GT 1030 almayı düşündüğünüzü gördüm. Umarım almamışsınızdır. Vega 8, GT 1030'dan iyi çünkü.

Ekran kartını takmadan önce DDU yazılımı ile AMD sürücüsünü kaldır sistemden sonra aldığınız ekran kartını takın.
Aldığınız ekran kartı nedir? Size driver linki verebilmek için soruyorum.
Önceki mesajlarınızda GT 1030 almayı düşündüğünüzü gördüm. Umarım almamışsınızdır. Vega 8, GT 1030'dan iyi çünkü.

8 GB RAM'im olduğu için çok da iyi performans alamıyordum. Elime GTX750 geçti zaten Valorant, LoL, GTA 5 tarzı oyunlar oynadığım için yeterli olacaktır şimdilik. Daha sonra RAM'i 2x8 yapmayı planlıyorum.

8 GB RAM'im olduğu için çok da iyi performans alamıyordum. Elime GTX750 geçti zaten Valorant, LoL, GTA 5 tarzı oyunlar oynadığım için yeterli olacaktır şimdilik. Daha sonra RAM'i 2x8 yapmayı planlıyorum.

GTX 750 hayırlı olsun öncelikle.
Attığım rehbere göre adımları yapın. AMD sürücüsünü sildikten sonra aşağıya bıraktığım linkten GTX 750 driverini kurun.
Tekrar dediğim gibi AMD driverini sildikten sonra ekran kartını takın ve ekran kartı sürücüsünü kurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı