APU sistemler ve Rampage tarzı markalar neden sevilmiyor

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Sadece meraktan açtım bu konuyu, bir süredir forumda geziniyorum ve şunu fark ettim APU sistemler ve Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalar aşırı nefret görüyor. Açıkçası Gamepower ve James Donkey'e olan nefreti anlıyorum ama mesela neden Rampage bu kadar kötü görülüyor onu merak ediyorum. Ayrıca APU konusunda ise bende bir APU kullanıcısıyım insanlara APU önerdiğimde hastaymışım gibi davranıyorlar (forumda)
Ben zaten 10-15 bin bütçesi olan adama söylemiyorum bunu adamın 6K bütçesi var APU öneriyorum millet resmen linç ediyor. Şahsen kötü bir sistem almaktansa güzel bir APU almayı tercih ederim. Oyunlarda 1650 kullanan arkadaşımdan çok daha fazla FPS alıyorum ve Rampage marka ekipmanlarım var gayet de memnunum bugüne kadar bir sıkıntı yaşatmadı aksine memnun bıraktı. Kaçırdığım bir nokta varsa anlatırsanız sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
APU Sistemler nerede sevilmiyor? Gayet önerilen sistemler dediğiniz bütçelerde. Rampage gibi markalar konusunda ise genellikle fason ve kalitesiz malları pahalı fiyatlara satıyor böyle markalar, bu yüzden sevilmiyor.

Rampage markasının direkt her ürününü kötülemiyoruz. Kronik veya aynı fiyata daha iyi ürünler olduğu için önermiyoruz. Psu konusuna gelirsek Kalitesiz psu ların üzerine marka basıp sattıkları için önermiyoruz. Kasalarının yarısının da önü kapalı hava alamıyor fakat aynı fiyatlara kaliteli mesh panelli kasalar var.

APU Sistemler nerede sevilmiyor? Gayet önerilen sistemler dediğiniz bütçelerde. Rampage gibi markalar konusunda ise genellikle fason ve kalitesiz malları pahalı fiyatlara satıyor böyle markalar, bu yüzden sevilmiyor.
Hocam daha geçen gün birine yazdım isterseniz apu önerebilirim diye iyi misiniz falan yazdılar ve denk geldiklerim hep böyle ayrıca rampage için ise yine aynı şekilde markayı kötüler biçimde yorumlara denk geldim adam 450 tl ye mekanik klavye istiyor bende rampage'in bir klavyesini attım birkaç kişi dislike atmış direkt ve bana göre steelseries gibi yoğunluklu kalite değilde daha çok f/p bir marka gibi geliyor o yüzden anlamıyordum. Teşekkürler yorumun için.
Rampage markasının direkt her ürününü kötülemiyoruz. Kronik veya aynı fiyata daha iyi ürünler olduğu için önermiyoruz. Psu konusuna gelirsek Kalitesiz psu ların üzerine marka basıp sattıkları için önermiyoruz. Kasalarının yarısının da önü kapalı hava alamıyor fakat aynı fiyatlara kaliteli mesh panelli kasalar var.
PSU ve kasa olarak bende tercih etmem açıkcası daha çok ekipman yönünde açmıştım konuyu haklısınız.

Hocam daha geçen gün birine yazdım isterseniz apu önerebilirim diye iyi misiniz falan yazdılar ve denk geldiklerim hep böyle ayrıca rampage için ise yine aynı şekilde markayı kötüler biçimde yorumlara denk geldim adam 450 tl ye mekanik klavye istiyor bende rampage'in bir klavyesini attım birkaç kişi dislike atmış direkt ve bana göre steelseries gibi yoğunluklu kalite değilde daha çok f/p bir marka gibi geliyor o yüzden anlamıyordum. Teşekkürler yorumun için.

PSU ve kasa olarak bende tercih etmem açıkcası daha çok ekipman yönünde açmıştım konuyu haklısınız.
O fiyata daha iyi klavyeler var, bu yüzden beğenmemişlerdir. Normal zaten, fason kalitesiz mallar çoğu.

Rampage marka olarak ucuz ürün üretip ucuza satıyor. Genelde çabuk bozulan ürünler oluyor. Eğer benzer fiyatta daha düzgün şeyler varsa onları öneririz. Çoğu zaman vardır zaten.
O zaman bana denk gelmedi hocam, 3-4 tane rampage ürün kullandım en az 1 sene kullandım hepsini o 1 sene ise bir faresiydi ve bozulmuştu sonradan mekanik klavyesini aldım 3 senedir kullanıyorum 1 kere üstüne su döküldü ve bozuldu garantiye yolladım 1 hafta içersinde gönderip geri aldım hala sorunsuz kullanıyorum, 1 aydır ise fury x kullanıyorum ses kalitesi olsun ses kasması olsun ben gayet memnun kaldım.(sadece kullandığım rampage ürünlerden bahsettim, sizde haklısınız fiyasko ürünleri var.)

Evet rampge dandik ürün 2020'nin 9.aydında kulaklık aldım 2022'nin başlarında bozulmaya başladı.
Bir de elimde klavye ve faresi var bakalım onlar ne kadar dayancak.
ben 3 senedir kullanıyorum hala sağlam hocam :)

O zaman bana denk gelmedi hocam, 3-4 tane Rampage ürün kullandım en az 1 sene kullandım hepsini o 1 sene ise bir faresiydi ve bozulmuştu sonradan mekanik klavyesini aldım 3 senedir kullanıyorum 1 kere üstüne su döküldü ve bozuldu garantiye yolladım 1 hafta içerisinde gönderip geri aldım hala sorunsuz kullanıyorum, 1 aydır ise Fury X kullanıyorum ses kalitesi olsun ses kasması olsun ben gayet memnun kaldım.(sadece kullandığım Rampage ürünlerden bahsettim, sizde haklısınız fiyasko ürünleri var.)

Ben 3 senedir kullanıyorum hala sağlam hocam :)

Fury X iyidir hocam bir süre bends kullandım. HyperX clodun düşük bütceli hali gibi.

Geri
Yukarı