Aquarius 5A-RTX3060 alınır mı?

PSU çok da kötü değil. Biraz idare eder. Bu fiyata daha iyisi yok maalesef. Alabilirsin. Dediğin gibi de yapabilirsin. Ama ucuz B550 yerine B450 Tomahawk Max tavsiye ederim.

Bana R5 5600X için anakart önerir misin oradan B450 Tomahawk Max uyar mı?
Anakart olarak hangisini tavsiye edersiniz R5 5600X'e.

Son düzenleme:
Bende almayı düşünüyorum. Kendime böyle bir konfigürasyon yaptım. Ayrıca gaming.gen.tr üzerindede hazır sistem var kontrol etmende fayda var. Benim tek güvenmediğim Palit RTX 3060 2 fanlı olması bir sorun çıkartırmı acaba gaming.gen.tr ASUS TUF RTX 3060 var kafam karıştı biraz açıkcası.

Gamegaraj.JPG

Bende almayı düşünüyorum. Kendime böyle bir konfigürasyon yaptım. Ayrıca gaming.gen.tr üzerindede hazır sistem var kontrol etmende fayda var. Benim tek güvenmediğim Palit RTX 3060 2 fanlı olması bir sorun çıkartır mı acaba gaming.gen.tr ASUS TUF RTX 3060 var kafam karıştı biraz açıkcası.

Eki Görüntüle 908610

Benim de kafam karışık acaba bu fiyata daha iyi toplanabilir mi?

Benim de kafam karışık acaba bu fiyata daha iyi toplanabilir mi?

Ben şöyle düşünüyorum. Elimde zaten halihazırda R5 3600 2x8 16 GB 3600 CL18 RAM 240GB SSD Cooler Master 750W 80+ PSU sistem var ekran kartım yok GameGaraj'dan sistemi alırsam PSU değiştirip eski sistemi 3-4 k arası satsam pek bir zararım olmuyor işin acıkcası benim tek derdim şurda INNO3D RTX 3060 ichill X3 tarzı 3 fanlı bir kart olsa düşünmeden alırdım. Ekran kartı beni düşündürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı