Aquarius 5A-RTX3060 Ti sistem alınır mı?

Bu sitede genelde KASA ve PSU kötü. Diğer parçalara yükseltme sunuluyor. Bazı sattıkları ekran kartları da ısınma sorunlu oluyor. Bunlara dikkat ederek yükseltme yapılırsa alınır. Son olarak sürekli sistem değiştiren birisi olarak burayı hiç tercih etmedim. Bu sebeplerden ötürü.

O topladığım sistemde hangi parça kötü gerçekten çok merak ettim birçok kişi 4 serisini bekle demişti 4 serisi çıksa onun hakkında konu açsaydım toplamayın 5 serisini bekleyin derlerdi ozaman hiç toplamayalım ?

Bu sitede genelde KASA ve PSU kötü. Diğer parçalara yükseltme sunuluyor. Bazı sattıkları ekran kartları da ısınma sorunlu oluyor. Bunlara dikkat ederek yükseltme yapılırsa alınır. Son olarak sürekli sistem değiştiren birisi olarak burayı hiç tercih etmedim. Bu sebeplerden ötürü.
Sisteme dahil ekran kartının termal sonuçları aşağıda mevcut.

Kasa standart mesh yapıda ve fan yeterliliği iyi. Malzeme kalitesi olarak çok bir şey beklememek lazım. Güç kaynağını ben de öneremem ama ortalama hazır sistem fiyatlarını düşündüğünüzde ortaya çıkan fark ile rahatlıkla kaliteli bir güç kaynağı eklersiniz.

10.242 tane boş mesajlı bir adam aynen Palit çok iyi bir marka MSİ almayalım ASUS almayalım Palit alalım kardeşim mesaj kasma bilgin ile konuş kısaca boş yapma
Dostum öncelikle hayatına umarım bu agresiflikle devam etmezsin ve Palit markasını rica ederim araştırır, en azından biraz bilgi edinmiş olursun. ASUS, MSI gibi markalar çok bilindik diye bizim ülkemizde çok tutuluyor. Palit yurtdışında kendini ASUS, MSI gibi markalardan önce kanıtlamıştır.

Sisteme dahil ekran kartının termal sonuçları aşağıda mevcut.

Kasa standart mesh yapıda ve fan yeterliliği iyi. Malzeme kalitesi olarak çok bir şey beklememek lazım. Güç kaynağını ben de öneremem ama ortalama hazır sistem fiyatlarını düşündüğünüzde ortaya çıkan fark ile rahatlıkla kaliteli bir güç kaynağı eklersiniz.
İşte ben bunlara para vermem. Bir tık daha fazla öder gider iyisini alırım. Şu sattıkları hazır sistem parçaları çöpten hallice. Sık sistem değişen biri olarak olaya sadece şimdi aldım bitti ile değil sonrasında satarken fazla zarar da etmemek için bakarım. Yani kısaca herkesin ihtiyaçları farklı.

İşte ben bunlara para vermem. Bir tık daha fazla öder gider iyisini alırım. Şu sattıkları hazır sistem parçaları çöpten hallice. Sık sistem değişen biri olarak olaya sadece şimdi aldım bitti ile değil sonrasında satarken fazla zarar da etmemek için bakarım. Yani kısaca herkesin ihtiyaçları farklı.

Kalite olarak çok fark yok. Hatta alırken kalite farkları değerlendirmeye katılmamalı. Sonradan satarken ASUS MSI daha kötü olsa bile daha rahat satılır orası ayrı. Çöpten hallice demişsin buna hiç katılmıyorum.

Geri
Yukarı