Araba editlerim nasıl olmuş?

mr.esat

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bundan 1 yıla yakın önce yaptığım editleri buraya paylaşmıştım, fena linç edilmiştim. Kötü olmuştu biraz, çünkü telefondan yapıyordum.
Şimdiyse biraz daha iyi olduğumu düşünüyorum, video kalitesi ve grafik kalitesi dışında yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum çünkü araba editi yaparken çok keyif alıyorum. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için grafik kalitesi ve video kalitesinin üst düzey olmadığının farkındayım.
FH4, R32 ve R33 editi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Assetto Corsa, Lexus LFA editi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Müzik seçimi, geçişlerin sertliği ya da yumuşaklığı, efekte abanmışsın gibi yapıcı eleştiriler kullanırsanız, nefret söylemlerinde bulunmazsanız sevinirim :) Amacım video editleme uzmanı olmak falan değil, sadece Capcut kullanarak bilgisayardan keyifli zaman geçirmek istedim, eğer yapıcı eleştirilerde bulunursanız ben de daha çok keyif alabilirim sonraki zamanda. İyi seyirler :)

Merhaba arkadaşlar, bundan 1 yıla yakın önce yaptığım editleri buraya paylaşmıştım, fena linç edilmiştim. Kötü olmuştu biraz, çünkü telefondan yapıyordum.
Şimdiyse biraz daha iyi olduğumu düşünüyorum, video kalitesi ve grafik kalitesi dışında yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum çünkü araba editi yaparken çok keyif alıyorum. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için grafik kalitesi ve video kalitesinin üst düzey olmadığının farkındayım.
FH4, R32 ve R33 editi:
Assetto Corsa, Lexus lfa editi:
Müzik seçimi, geçişlerin sertliği ya da yumuşaklığı, efekte abanmışsın gibi yapıcı eleştiriler kullanırsanız, nefret söylemlerinde bulunmazsanız sevinirim :) amacım video editleme uzmanı olmak falan değil, sadece CapCut kullanarak bilgisayardan keyifli zaman geçirmek istedim, eğer yapıcı eleştirilerde bulunursanız ben de daha çok keyif alabilirim sonraki zamanda. İyi seyirler :)

Çok beğendim, bayağı güzel olmuş.

FH4, R32 ve R33 editi:
Assetto Corsa, Lexus LFA editi:
Müzik seçimi, geçişlerin sertliği ya da yumuşaklığı, efekte abanmışsın gibi yapıcı eleştiriler kullanırsanız, nefret söylemlerinde bulunmazsanız sevinirim :) Amacım video editleme uzmanı olmak falan değil, sadece Capcut kullanarak bilgisayardan keyifli zaman geçirmek istedim, eğer yapıcı eleştirilerde bulunursanız ben de daha çok keyif alabilirim sonraki zamanda. İyi seyirler :)
Hocam 1.de ki müzik seçimini beğenmedim ama diğeri gayet güzel olmuş.

Sağolun hocam, ritmi hoşuma gitmişti evet hakılsınız biraz kalitesiz.

O ne demek hocam, kötü mü demek istediniz yani.

Edit tarzınız oyun grafikleri ile uyuşmuyor. Eğer gerçek arabaların editlerini yaparsınız ortaya çok daha güzel şeyler çıkar diye düşünüyorum.

Edit tarzınız uyuşmuyor derken ne dediğimi anlamadıysanız, youtube'dan oyun içi arabaların editleri ile gerçek hayat editlerini bir karşılaştırın dediğimi anlayacaksınız.

Edit tarzınız oyun grafikleri ile uyuşmuyor. Eğer gerçek arabaların editlerini yaparsınız ortaya çok daha güzel şeyler çıkar diye düşünüyorum.

Edit tarzınız uyuşmuyor derken ne dediğimi anlamadıysanız, youtube'dan oyun içi arabaların editleri ile gerçek hayat editlerini bir karşılaştırın dediğimi anlayacaksınız.
Anladım hocam, zaten İnstagram'da gördüğüm gerçek araba editlerine biraz özeniyorum, ondan ötürüdür muhtemelen. Ama kendi arabamın editini yapmak istiyorum, kendim çekmek istiyorum. Bundan zevk alıyorum, kendi arabam yok oyunda çekiyorum. Ne demek istediğinizi anladım merak etmeyin, teşekkür ederim. Eğer zevk için değil de takipçi veya abone kasmak gibi bir amacım olsaydı dediğinizi yapardım.

Geri
Yukarı