Araba hasarının tamiri ne kadara mal olur?

Herkese iyi geceler dilerim.

Arkadaşlar bugün bir kaza geçirdim bisikletle giderken hakimiyeti kaybedip arabaya vurdum. Araç park halindeydi tüm suç bende masrafı biz karşılamayı kabul ettik. Araç şirket aracı onlarda büyük ihtimal başka yerden kiraliyor olabilirler.
Ön cam gitti gördüğünüz gibi. Ben plakanin ortasından arabaya vurdum takla atıp cama düştüm. Kapartoda birkaç küçük çizik var. Plaka görüldüğü gibi yamuldu. Onun dışında bir sıkıntı yok.
Merak ettiğim tabii buradan anlaşılmazda gördüğünüz kadarı ile ne kadar masraf çıkar?
Bilgili biri varsa cam şu kadar kapartodan bu kadar çıkar diye yazarsa çok mutlu olurum.

IMG-20220906-WA0020.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ön cam fiyatı orijinal çıkma ya da orijinal sıfır durumuna göre 1.5-3bin civarı değişiyor, işçilik, diğer masraflar derken 4.5-5 bini bulur bence. Geçmiş Olsun, cana geleceğine mala gelsin.

Herkese iyi geceler dilerim.

Arkadaşlar bugün bir kaza geçirdim bisikletle giderken hakimiyeti kaybedip arabaya vurdum. Araç park halindeydi tüm suç bende masrafı biz karşılamayı kabul ettik. Araç şirket aracı onlarda büyük ihtimal başka yerden kiraliyor olabilirler.
Ön cam gitti gördüğünüz gibi. Ben plakanin ortasından arabaya vurdum takla atıp cama düştüm. Kapartoda birkaç küçük çizik var. Plaka görüldüğü gibi yamuldu. Onun dışında bir sıkıntı yok.
Merak ettiğim tabii buradan anlaşılmazda gördüğünüz kadarı ile ne kadar masraf çıkar?
Bilgili biri varsa cam şu kadar kapartodan bu kadar çıkar diye yazarsa çok mutlu olurum.

Eki Görüntüle 1509774
Cam 3000 kaporta ile 3500 civarı bir fiyat tutacaktır. Geçmiş olsun 🙏🏽

Sadece ön cam fiyatı orijinal çıkma ya da orijinal sıfır durumuna göre 1.5-3bin civarı değişiyor, işçilik, diğer masraflar derken 4.5-5 bini bulur bence. Geçmiş Olsun, cana geleceğine mala gelsin.
Aynen öyle cana geleceğine mala gelsin. Bende bir sorun yok Allaha şükür sırtımda çanta olduğundan sırtıma bir şey olmadı sadece sol dirseği cama vurunca az kesilmiş ağrı var o kadar.
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Buradan bakınca çok bir masraf çıkmaz gibi görünüyor. Yeni cam takılacak, plaka belki düzeltilecek belki yeni plaka basılacak, çizikler de boyanacak. Başka bir göçük vs yok ise maximum 5 bin falan çıkar diye düşünüyorum, en azından buradan görünen için. Bunun dışında buradan net göremediğim tamponda bir şey yoktur umarım.
Geçmiş olsun. Sizde bir şey yok değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı