Araba tavsiyesi

bizde de bmw 320i var güzel ama kar yapdığında çok zorlanırsınız biraz daha araştırıp benzer fiyata kış a uygun otomobil alırdım
Karlı koşullarda çok kullanacağımı sanmıyorum. Bunun dışında ilgilenen arkadaşların hepsine sormak isterim. Sizce iyi yapılmış ve bakılmış ağır hasarlı araç alınır mı?

Bu arada alacağım aracı 1 seneden az kullanıp satacağım maksimum 15 bin km yaparım.

Karlı koşullarda çok kullanacağımı sanmıyorum. Bunun dışında ilgilenen arkadaşların hepsine sormak isterim. Sizce iyi yapılmış ve bakılmış ağır hasarlı araç alınır mı?

Bu arada alacağım aracı 1 seneden az kullanıp satacağım maksimum 15 bin km yaparım.

Fiyatı uygunsa alınır tabi uygun olduğundan ziyade temiz ve masrafsız olması lazım baktırarak alabilirsin.

650.000TL'ye 2020 model Ford Focus almak daha mantıklı gibi. Satarken daha kolay satarsınız. Eski bir araba yanında sorunlarıyla gelecektir. 1 yıldan az kullanacağınız bir araba için uğraşmaya değmez.

Fiat grubu Fiat motoru değil mi? Mutlijet 2 130HP 1.6 loungle Plus+ alırsın daha iyi. :D

650.000TL'ye 2020 model Ford focus almak daha mantıklı gibi. Satarken daha kolay satarsınız. Eski bir araba yanında sorunlarıyla gelecektir. 1 yıldan az kullanacağınız bir araba için uğraşmaya değmez.

Fiat TR pazarında en cok satılanı şu anda. Otomobilde en az satılan Ford. TR statuslerine bakılırsa.

Geri
Yukarı