Çözüldü Arabada flash bellek çalmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

the_king4

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese öncelikle merhaba. Konu belki yanlış yerde olabilir kusura bakmayın. 1 tane Sandisk 16 GB flashım var. Ben bunu yedeklemiştim ve sonra laptopuma sorunsuzca format attım. Sonra flashı FAT32 olarak biçimlendirdim ve UmmyVideoDownloader ile MP3 indirdim arabama taktığımda no files dedi. Bu flashı kaybettim yeni bir tane aldım (Megatech 16 GB) bunu format için kullandım :D. Bunu da okumuyor MP3 atınca. Nasıl ve ne ile biçimlendirsem düzelir? Bilgisayarım sorunsuzca okuyor.

Çözüm
Cevaplarınız benim için çok değerlidir. Arkadaşlar sorunu çözdüm. Ben format usb sini rufus ile uefi için GPT olarak biçimlerirerek yapmıştım. Çözüm ise ; rufusu tekrar açın (Rufus 3.0 yeni sürüm) aygıtınızı seçin ve önyükleme bölümünü önyüklenebilir değili seçin, dosya sistemi fat32 dursun başlat diyin ve biçimlendirin sonra bir mp3 atıp deneyin ben böyle çözdüm herkese teşekkürler. :D:D (Bu arada MBR'yi seçeceksiniz.)
Cevaplarınız benim için çok değerlidir. Arkadaşlar sorunu çözdüm. Ben format usb sini rufus ile uefi için GPT olarak biçimlerirerek yapmıştım. Çözüm ise ; rufusu tekrar açın (Rufus 3.0 yeni sürüm) aygıtınızı seçin ve önyükleme bölümünü önyüklenebilir değili seçin, dosya sistemi fat32 dursun başlat diyin ve biçimlendirin sonra bir mp3 atıp deneyin ben böyle çözdüm herkese teşekkürler. :D:D (Bu arada MBR'yi seçeceksiniz.)
Allah senden razı olsun uzun zamandır bu sorunu çözmek için uğraşıyordum bir türlü çözemiyordum. Format çektiğim flash sanki lanetli oluyordu. Senin yöntemini gördüm çok şükür çözüldü sırf sana teşekkür edebilmek için üye oldum Allah senden razı olsun 😇🤲🏻👍🏻

acil yardıma ihtiyacım var,^GRAUDS^#3721 dc den bakabilir misiniz ?

Hocam Allah razı olsun, sırf teşekkür etmek için giriş yaptım. Sen bu yöntemi söylemesen mümkün değil bulamazdım çözümü. Üstelik 2 flash diskte aynı durumdaydı çok sağolasın.

çok teşekkür ederim iki tane flash belleğim sayende kurtuldu ikisiylede bilgisayarıma format attıktan sonra arabada çalışmaz olmuştu şimdi ikiside çalışıyor sırf sana teşekkür etmek için buraya üye oldum sayende forum üye kazanıyor 😁😁 adamsınnnnn

Fat32 yapmak yetmiyor, ben de bayağıdır uğraşıyordum olmuyordu, hatta yarın gidip yeni bir usb bellek alacaktım. Bu konuda arkadaşın mesajını görünce zamanında usb belleği rufus ile biçimlendirdiğim geldi aklıma. Hemen yazdıklarını uyguladım ve düzeldi. Çok teşekkürler gerçekten.

Cevaplarınız benim için çok değerlidir. Arkadaşlar sorunu çözdüm. Ben format USB'sini Rufus ile UEFI için GPT olarak biçimlerirerek yapmıştım. Çözüm ise; Rufus'u tekrar açın (Rufus 3.0 yeni sürüm) aygıtınızı seçin ve önyükleme bölümünü önyüklenebilir değili seçin, dosya sistemi FAT32 dursun başlat deyin ve biçimlendirin sonra bir MP3 atıp deneyin ben böyle çözdüm herkese teşekkürler. :D:D (bu arada MBR'yi seçeceksiniz.)

Bunları ayarlardan mi yapiyoruz? O kadar baktım bir tane benzer kelime bulamadım.

Geri
Yukarı