Arabanın lastiğini patlattım ve babamın haberi yok

Yapabileceğin en iyi şey arabanın lastiği inmişken babanı aramak olabilirdi. Sorunları ötelemekde yanlış. Basit sorun büyümüş.

Çok güzel bir avukat sözü vardır, "Kanıtlanana kadar sus ya da inkar et".

Kendinizi babanızın yerine koyun, çocuğunuz sizin için değerli bir arabaya gidip zarar veriyor. Bir dahakine bu tarz şeyler yaparken empati kurarsanız sizin için daha iyi olur. Geçmiş olsun.

Aferin sana süper zeka arkadaşım , araba sürmesini biliyorsun ama havasız lastikle sürmemen gerektiğini bilmiyorsun. Jantı eğdiysen eğer baban da seni eğecek merak etme.

Aferin sana süper zeka arkadaşım , araba sürmesini biliyorsun ama havasız lastikle sürmemen gerektiğini bilmiyorsun. Jantı eğdiysen eğer baban da seni eğecek merak etme.
Havasız lastikle 60 km/h çıktım bu arada ve bayır yukarı çıktım 2 km boyunca jant temiz bu gün verdik lasstikçiye sorun yok teşekkürler

Babanızın tepkisi ne oldu?

Hocam bence yine de gerçeği söylemelisiniz.

Arkadaşa katılıyorum çok haklı. Allah korusun yaşınız daha küçük daha ciddi durumlarda olabilir kazada yapabilirsiniz. Sonuçta babanız sizden arabayı esirgeyecek değil. Ayrıca araba kaçırmanın elle tutulur haklı bir tarafı yok. En azından araba kullandığınızı bilirse kendiside yanınızdayken sürmenize izin verir. Yaşınız geldiği zamanda ehliyet için kursa yazılırsınız zaten.

Bugün motor aldım gerek kalmadı. Sürmem zaten artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…