Arabanın lastiğini patlattım ve babamın haberi yok

Belki sokaktaki kekolar yapmıştır de, ondan sonra baban kameralardan baksın ve senin yaptığını gördüğü için kızmak için seni yanına çağırdığında onun yanında bayılma taklidi yap belki siniri geçer.

Güzel hikayeymiş ben beğendim.
iyi misin sen ne hikayesi bilader niye durduk yere böyle birşey uydurayım istersen atayım arabanın tekerini lastiğini la havle.

İndiğini gördüğünde jantın üstünde eve gitmesen iyi olurdu daha masraf çıkarmıssın orda babanı arayıp söylesen iyi olurdu bence en erkenden söyle.
dostum eve 50 metre kala janta oturdu yol boyu jantla gelmedim.

Git anlat, sabah sabah adam onunla mı uğraşsın. Ha illa bilmesin istiyorsan bir tane usta bul gece geç saatte gelip değiştirsin eğer kabul ederse.
Demesi kolay yaş 16 şimdi bu yaşta araba mı kaçırılır triplerine girme de kendin öğren dedi öğrendik.

Iban at herkes elinden geldiğince bir şeyler...
ya hacı bu saate usta nerden bulayım ben sabah derim baba lastik inmiş zaten sürmediğimi biliyor kendi yaptı sanar atrrabayı kontrol etmez ve bıraktığı zaman hiç yanına gelmez

Demesi kolay yaş 16 şimdi bu yaşta araba mı kaçırılır triplerine girme de kendin öğren dedi öğrendik.

Ya hacı bu saate usta nereden bulayım ben sabah derim baba lastik inmiş zaten sürmediğimi biliyor kendi yaptı sanar atrrabayı kontrol etmez ve bıraktığı zaman hiç yanına gelmez.

İnanır baban zaten. Jantı sürtmüşsün her türlü sürdüğün anlaşılacak.

Reis hiçbir şey söyleme belki kendi kendine oldu da farketmedi sanar. Söylersen babanın sertliğine göre sağlam bir dayağı göze alman lazım.

Geri
Yukarı