Arabanın lastiğini patlattım ve babamın haberi yok

Çok güzel bir avukat sözü vardır, "Kanıtlanana kadar sus ya da inkar et".

Kendinizi babanızın yerine koyun, çocuğunuz sizin için değerli bir arabaya gidip zarar veriyor. Bir dahakine bu tarz şeyler yaparken empati kurarsanız sizin için daha iyi olur. Geçmiş olsun.

Sorun yok kendi yaptı sandı.

Beyler bu arada arabayı tekrar kaçırdım geziyorum hahayttt

Dosya Ekleri

• 72E7D919-EA34-4B3F-8063-B4B98C1C9733.jpeg
    72E7D919-EA34-4B3F-8063-B4B98C1C9733.jpeg
    204,6 KB · Görüntüleme: 71
  • 576D7089-E65E-4020-B356-C0BD148D5B80.jpeg
    576D7089-E65E-4020-B356-C0BD148D5B80.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba iyi Sosyaller, Arkadaşlarımın yanına gidicektim, babam namaz kılmaya gitti ama dışarı çıktığımı biliyordu. Evimiz arabadan 100 metre uzakta, Araba kullanmayı bildiğimi ya da sürdüğümü bilmiyorlar. Arkadaşlarımın yanına gittim, arabayi istop ettim, bir hava sesi geliyordu. Baktım arabanın lastiği iniyor, hemen arabaya binip eve doğru yol aldım. Araba jantın üstünde gidiyordu, zar zor, yavaş yavaş eve geldim. Tam olduğu gibi park ettim arabayı, inip baktığımda jant alev atıyordu ve jant kapağı yerinden yolda fırlamıştı. Babam eve geldiğiniden beri arabanın yanına gitmedi. Araba kullanmayı bilmediğimi düşünüyor. Ne yapmalıyım? Sabah beni işe bırakacak, sabah görecek. Ne diyeceğim?
Aferin sana süper zeka arkadaşım , araba sürmesini biliyorsun ama havasız lastikle sürmemen gerektiğini bilmiyorsun. Jantı eğdiysen eğer baban da seni eğecek merak etme.

Aferin sana süper zeka arkadaşım , araba sürmesini biliyorsun ama havasız lastikle sürmemen gerektiğini bilmiyorsun. Jantı eğdiysen eğer baban da seni eğecek merak etme.
Havasız lastikle 60 km/h çıktım bu arada ve bayır yukarı çıktım 2 km boyunca jant temiz bu gün verdik lasstikçiye sorun yok teşekkürler

Hocam bence yine de gerçeği söylemelisiniz.

Arkadaşa katılıyorum çok haklı. Allah korusun yaşınız daha küçük daha ciddi durumlarda olabilir kazada yapabilirsiniz. Sonuçta babanız sizden arabayı esirgeyecek değil. Ayrıca araba kaçırmanın elle tutulur haklı bir tarafı yok. En azından araba kullandığınızı bilirse kendiside yanınızdayken sürmenize izin verir. Yaşınız geldiği zamanda ehliyet için kursa yazılırsınız zaten.

Arkadaşa katılıyorum çok haklı. Allah korusun yaşınız daha küçük daha ciddi durumlarda olabilir kazada yapabilirsiniz. Sonuçta babanız sizden arabayı esirgeyecek değil. Ayrıca araba kaçırmanın elle tutulur haklı bir tarafı yok. En azından araba kullandığınızı bilirse kendiside yanınızdayken sürmenize izin verir. Yaşınız geldiği zamanda ehliyet için kursa yazılırsınız zaten.

Bugün motor aldım gerek kalmadı. Sürmem zaten artık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı