Araç içi ön kamera önerisi

rainman23

Hectopat
Merhaba. Daha önce böyle bir cihaz bakmadım o yüzden bilgim yok. Aracın ön camına takıp, şarj etme ihtiyacı bulunmayan (herhalde kapasitörlü deniyor), SD kartta hafıza doldukça kendisi otomatik silip yer açacak bir kamera bakıyorum. Bütçe 500 TL civarında ama iyi bir model derseniz daha zorlayabilirim.

İstediğiniz fiyatlara 360 markasının G300 modeli var. GPS'li bir model. İndirimde yakalarsanız alabilirsin. Tek sıkıntısı 25fps çekim yapması fakat 500 TL bandına da pek cihaz yok maalesef.

GPS siz istiyorsanız 70mai var. Kullanıyorum ama GPS modülü de almıştım fakat GPS modülünden zamanlı bırakıyor kendini. Ben de geçen hafta Garmin siparişi verdim biraz paraya kıydık tabi :) Yani o fiyatlara ya 70mai yada Viofo A119 alabilirsiniz. Unutmayın hangisi olursa olsun GPS modülü kızaklı ise mutlaka daha sonrasında sıkıntı oluyor.

GPS siz istiyorsanız 70mai var. Kullanıyorum ama GPS modülü de almıştım fakat GPS modülünden zamanlı bırakıyor kendini. Ben de geçen hafta Garmin siparişi verdim biraz paraya kıydık tabi :) Yani o fiyatlara ya 70mai yada Viofo A119 alabilirsiniz. Unutmayın hangisi olursa olsun GPS modülü kızaklı ise mutlaka daha sonrasında sıkıntı oluyor.
Teşekkürler. Bilgim olmadığından soruyorumda, bu modelleri çakmak girişine bağlayarak mı kullanıyoruz? Sürekli oraya bağlı duruyorlar değil mi? Birde hafıza kartı doldukça otomatik eski görüntüleri siliyorlar mı yoksa kendimiz mi yapmamız gerekiyor?

Evet çakmaklığa bağlı çalışıyor, böylece araç stop edince kaydı durduruyor, aracı çalıştırınca otomatik kayda başlıyor. Tüm kameralar 1, 3 veya 5 dakikalık kayıtlar oluşturur ve hafıza dolunca ilk kaydettiği videoyu siler.

Geri
Yukarı