Araç için teyp tavsiyesi

laozu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Aracım 2012 berlingo jameson JS877 indash teyp kullanıyorum güzel bir tesisat var 2 amfi 4 hoparlör 2 midrange 2 Twitter. Sizden yardım isteyeceğim konu teyp olacak Pioneer eski seri veya yeni bilmiyorum fark etmez en az 2 amfi girişi olan bir teyp önerisi istiyorum. Düz olsun indash veya double istemiyorum. USB girişi olsun sağlam kaliteli olsun yeterli. Kullandığım teybi satıp 3000 TL civarı bir bütçe ile almak istiyorum. Amacım tesisat için tamamen temiz ses olsun en verimli şekilde hoş bir sesle müzik dinlemek. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Elimde 3 amfi çıkışlı yunus animasyonlu Pioneer dEH8350SD teyp var sıfır ayarında düşünürseniz
Ses kalitesini bilen bilir eski seri

76nNJ5.jpg

Anladım ya 2.eli 3000 4000 civarlarında düzgün bir model bulamaz miyim?

En düşüğü 5500 TL'den başlıyor eski seri Pro Pioneer'ler bu işin içindeyim artık piyasada pek temizi kalmadığı için fiyatları pahalandı şanş meselesi denk gelmek lazım eş Dost'da olacak uyguna öyle alabilirsiniz ilanlara baktım hep yeni seri ben tavisye etmiyorum karar sizin

Kenwood BT356 için düşünceniz nedir?

Ben 30 yıldır Pioneer'den hiç şaşmadım kenwood konusuna pek hakim değilim ne yazık ki bilmiyorum

Kenwood bt356 için düşünceniz nedir ?

Bunu tavsiye ederim hem animasyonlu hem kumandasıda varmış ses kalitesi mükemmel bende kendi aracımda carrozzeria kullanıyorum

Ben 30 yıldır Pioneer'den hiç şaşmadım kenwood konusuna pek hakim değilim ne yazık ki bilmiyorum

Bunu tavsiye ederim hem animasyonlu hem kumandasıda varmış ses kalitesi mükemmel bende kendi aracımda carrozzeria kullanıyorum
Bana 4250 olur dedi siz 4000'e alırsınız pazarlık ile

Geri
Yukarı