Araç tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lıterhf Hocam benzini dert etmeyecekseniz mesela Range veya G kasa da çok iyidir. Keza BMW 7 serisi, Audi A7-A8 ve Mercedes E-S serileri de uzun yol için çok iyi arabalar bence.
G kasalar zaten bambaşkadır. Gerçekten çok güzel şeyler. Ben onlara araba demek istemiyorum çünkü sadece araba dersem haksızlık edeceğimi düşünüyorum.
Kesinlikle G kasa olsun, RSQ8 olsun, Urus, Range olsun bambaşka araçlar. Dördünü de dünya gözüyle şansım oldu bildiğimiz arabadan öteler cidden. Keza Rolls-Royce da öyle. Bir kere martıyla giderken gördüm gözüm arkada kaldı, işim olmasa oturup öyle bakıcaktım arabaya.

@Lıterhf hocam benzini dert etmeyecekseniz mesela range veya g kasa da çok iyidir. Keza BMW 7 serisi, Audi A7-A8 ve Mercedes e-s serileri de uzun yol için çok iyi arabalar bence.

Kesinlikle g kasa olsun, rsq8 olsun, urus, range olsun bambaşka araçlar. Dördünü de dünya gözüyle şansım oldu bildiğimiz arabadan öteler cidden. Keza rolls-royce da öyle. Bir kere martıyla giderken gördüm gözüm arkada kaldı, işim olmasa oturup öyle bakacaktım arabaya.

Onlar cok pahalı hocam cidden bütcemi aşıyor A5 en ideali mesela o fiyat bandında boş paketi A5 900k civarı indirimli oyle dendi tam bilgi almadımda BMW M5 1M TL geçiyor.

Onlar cok pahalı hocam cidden bütcemi aşıyor A5 en ideali mesela o fiyat bandında boş paketi A5 900k civarı indirimli oyle dendi tam bilgi almadımda BMW M5 1M TL geçiyor.
Bütçeniz 1M ise ya 2. El 5/A5/E serisi alırdım ya da sıfır A4/C/3 serisi alırdım. 1M bütçeniz varsa direk 1M harcamayın cebinizde 100bin vs olsun.

Arkadaşlar Audi A5 sıfır bayiden karar verdim herkese teşekkürler. (konu kilit)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı