Araç tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya hocam yazmayacaktım da Lexus’un nesi yakışıklı Allah aşkına?:D Tipi o kadar klasik bir sedan ki Focus, civciv, elantra karışımı gibi bir şey resmen. Üstelik A5 gibi müteahhit kısmının sevdiği ve kolay satılabilir bir arabayla kıyaslamak yanlış bana göre. Lexus iyi marka olabilir ama az bilindiği için ikinci el satışta sıkıntı çıkarır.
Yani zevkler renkler falan filan işte. Bana göre de A5'in tipi çok standart. Dönüp ikinciye bakmam.
İkinci eli neden şimdiden düşünüyorsunuz ki? Hemen daha iyisini mi alacaksınız? Satıp kar mı etmeyi planlıyorsunuz? Satmak için mi alıyorsunuz? Ben bu listeden bir araç alsam satmayı düşünmem bile, gittiği yere gitsin. Bunların hepsi 5-10 yıl sonra da premium araçlar olarak kalacak.

Benden bu kadar. Tercih konu sahibinin. Burada Lexus güzeldir diyen tek kişi benim herkes A5 diyor. A5 alıp geçiledebilir o halde.

Yok Almanya'da yaşayan birisi alsa kolay satar mı?
Yurtdışında sıfır aldığınız zaman kafadan %30 değer kaybediyor onu hesaplayarak alın. Ayrıca Almanya'da da kolay satılacağını düşünmüyorum. Sonuçta 40bin euroya daha tercih edilebilecek araçlar vardır illaki.
Bu tarz bir arabayı aldığınızda satar mıyım diye çok düşünmemelisiniz bence. Bu arabayı kullanırsınız güzelce sonra sıkılınca çok da umursamadan satarsınız.

Arkadaşlar halla onerileriniz geçerlidir.
En cok Audi lexsus filen onerildi Honda filen markalar kotumu ya Toyota veya başka markalar?

En cok Audi lexsus filen onerildi Honda filen markalar kotumu ya Toyota veya başka markalar?
Şimdi audi varken kimse civic almaz diye düşünüyorum. Camry ise ülkede kullanan yok nerdeyse. Amerika'da sevilen bir araç ama bizim ülkede tutması zor çünkü durumu olan birçok insan ortamda 2milyonluk toyotam demek istemiyor.

Audi varken onların lafı olmaz. Alternatif almak istersen

Ful paket Peugeot 508 yada Skoda Superb

Dediğim modelerden hangisi daha hızlı?

508 1.6 225 hp

Skoda 1.5 150 hp

508 1.6 180 hp

Skoda 1.5 150

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı