Araç yükseltme tavsiyesi

rex-6126

Kilopat
2016 urban e-torq otomatik 1.6 benzin+LPG (110.000 km) aracımı yükseltmeyi düşünüyorum, bu aracı kaça satabiliriz, üstüne ne kadar ekleyip ne alabiliriz? Özellikle alacağım araçta LPG ve otomatik olması şart.

Hocam artık LPG'den ziyade elektrikli modellere geçmenizi öneririm. TOGG olabilir SUV isterseniz. B sınıfı otomobillerin menzilleri genelde düşük oluyor ancak şehir içinde biniyor uzun yol yapmıyorsanız da bir şey fark etmiyor pek. Opel Corsa veya Mokka olabilir. Şahsen ben TOGG'a geçmenizden yanayım.

Hocam artık LPG'den ziyade elektrikli modellere geçmenizi öneririm. TOGG olabilir SUV isterseniz. B sınıfı otomobillerin menzilleri genelde düşük oluyor ancak şehir içinde biniyor uzun yol yapmıyorsanız da bir şey fark etmiyor pek. Opel Corsa veya Mokka olabilir. Şahsen ben TOGG'a geçmenizden yanayım.

TOGG'a hiç ısınamadım. Zaten elektrikli araç istemiyorum, benzin ve motorin çok pahalı, LPG uyumlu daha yeni nesil otomatik hiç alınabilecek araç yok mu?

TOGG'a hiç ısınamadım. Zaten elektrikli araç istemiyorum, benzin ve motorin çok pahalı, LPG uyumlu daha yeni nesil otomatik hiç alınabilecek araç yok mu?
Yani LPG'de en uyumlu TR'nin aracı olarak geçen Corolla var yeni nesil olarak. Elektrikli araca neden karşısınız?

Yani LPG'de en uyumlu TR'nin aracı olarak geçen Corolla var yeni nesil olarak. Elektrikli araca neden karşısınız?
Yaşadığım konum sebebiyle şarj kuracağım yer yok yakında da şarj yok ailemde kullanacağı için şarja gidip gelmeyle uğraşamayız.

Lamborghini, Bugatti Veyron, Ferrari...
Hocam bütçe belirtiniz lütfen.
Neye bütçe istiyorsun? Egeaya biniyorum ne kadar koyabilirim üstüne 15 milyon TL mi? Bütçe isteyip durmayın, piyasaya hakim olsam ne kadar koyup ne alabileceğimi bilsem gelip buraya yazmam dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı