Aracı olarak sattığım hesaptan sorumlu tutulur muyum?

Yok hocam o şekilde değil. İlk hesap benim aldığım a kişisinin. Ben b kişisine satıyorum. B kişisi de C kişisine satıyor. Daha sonra b kişisi hesap çalındı geri alındı deyip beni siteye şikayet ediyor. Bu sırada C kişisi a kişisini bulup hesabı üzerine alıyor. Çünkü site bize ulaştığında ben a kişisine durumu izah ettim hesabı geri aldı ve eğer b kişisi başkasına sattıysa başım yanmasın, hesabı iade ederiz diyor ve dediği gibi oluyor.

Yani siz ilk alıcı ve Total'de 3 alıcı 1hesap sahibi var? Bu durumda sizlik pek bir şey yok ama C kişisine sattığı kesinse kendinize aklıyabilirsiniz.(Kanıtlamalısınız)

Hesabın şifre değiştirme mailinin SS'i var şu an için sadece elimde.

O da yeterli zaten ilk satıcının bilgileri lazım ondan sonra şifreyi değiştirmek için. Atarsın yetiliye fotoları adam şifreyi değiştirmiş mail bana kayıtlı dersin böyle böyle başkasına sattı dersin. Ondan sonrada arana sorana cevap verme. LoL ve Steam hesapları da bir daha satın alma bence dolandırıcılık arttı.
O da yeterli zaten ilk satıcının bilgileri lazım ondan sonra şifreyi değiştirmek için. Atarsın yetiliye fotoları adam şifreyi değiştirmiş mail bana kayıtlı dersin böyle böyle başkasına sattı dersin. Ondan sonrada arana sorana cevap verme. LoL ve Steam hesapları da bir daha satın alma bence dolandırıcılık arttı.

Mail bana kayıtlı değil pardon yanlış yazmışım.

Dolandırıcılık çok artmış hem de... Ben hesabı geri üzerime almak istemiyorum. Mail bende değil ben sattığım zaman hepsini vermiştim sattığım kişiye.Normal bir satış yaptım.Sonradan B kişisi hesap çalınmış gibi yapıp beni siteye suçluyor.

Sadece bu ss'iş yapar mı ki ?

Dosya Ekleri

• ssss.jpg
    ssss.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 20
Dolandırıcılık çok artmış hem de... Ben hesabı geri üzerime almak istemiyorum. Mail bende değil ben sattığım zaman hepsini vermiştim sattığım kişiye. Normal bir satış yaptım. Sonradan B kişisi hesap çalınmış gibi yapıp beni siteye suçluyor.

Dediğim gibi hesap şifresinin değiştiğine dair e-posta varsa atın ben alıcıya hesabı ulaştırdım bilgiler ilk satıcı ve son satıcı dışında değştirilemez. O yüzden durumu anlatın.
Dolandırıcılık çok artmış hem de... Ben hesabı geri üzerime almak istemiyorum. Mail bende değil ben sattığım zaman hepsini vermiştim sattığım kişiye. Normal bir satış yaptım. Sonradan b kişisi hesap çalınmış gibi yapıp beni siteye suçluyor.

Sadece bu SS'iş yapar mı ki?

İşe yarar bu SS ama g-mailiniz arka planda olsa daha iyi olur ya da video şeklinde yapın yoksa alıntı veya netten bulmuş diyebilirler.

Dediğim gibi hesap şifresinin değiştiğine dair e-posta varsa atın ben alıcıya hesabı ulaştırdım bilgiler ilk satıcı ve son satıcı dışında değştirilemez. O yüzden durumu anlatın.

İşe yarar bu SS ama g-mailiniz arka planda olsa daha iyi olur ya da video şeklinde yapın yoksa alıntı veya netten bulmuş diyebilirler.
Anladım şansımı deneyeceğim. Yine fikir vermek isteyen olursa lütfen paylaşsın fikirlerini.

Geri
Yukarı