Aralık ayının fatura giderlerini konuşalım

15 yıllık kıytırık kombi ile 500 lira doğal gaz. Fazla. Çocuklu misafir vardı, gereksiz açıp durdu. Sobalı evde tişörtle gezmeye alışmışlardan korkulur.
Haddinden fazla yalıtım avantajı mıdır millet mi çok yakıyor bilemedim. Yalıtımı olmayan kiracılara bile en fazla 800 gelmiş.

4 kişilik eve doğalgazı gündüzleri kapattığımız halde ve akşamları düşükte kullandığımız halde bu ay 900 lira doğal gaz faturası gelmiş :d
Bizde 30 40 arası yanıyor 900e yakın

15 yıllık kıytırık kombi ile 500 lira doğal gaz. Fazla. Çocuklu misafir vardı, gereksiz açıp durdu. Sobalı evde tişörtle gezmeye alışmışlardan korkulur.
Haddinden fazla yalıtım avantajı mıdır millet mi çok yakıyor bilemedim. Yalıtımı olmayan kiracılara bile en fazla 800 gelmiş.
Bilemiyorum ama bizdede yalıtım olmasına rağmen 900 petek sayısı faktörü de etki ediyor tabi

Evde 3 kişi yaşıyoruz akşamları soba yakıyoruz -bu soba tüm evi ısıtıyor peteklerden ısıyı veriyor soba- kömür ve odun toplam 1000 TL`yi geçmiştir. Büyük bir torba kömür ve çok odun kullanıyoruz. (İzmirde yaşadığım halde doğal gazsız yaşıyorum, gelişmiş bir ildi bu demi?)

Geri
Yukarı