Dertleşelim konuşalım

Beni anlamadınız. Yaşadığım durum belli şeylerden ayrılmak, "vay be bunlara kanmışız" demek değil. Sorguluyorum.

Sorgulamak iyi bu yaşlarda sorgula usta boş ver.
Yuvarlanıp gidiyoruz işte.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Klasik cümledir bu laf.

Benim tek sıkıntım şuan üniversitede ne okuyacağımı seçemeyeceğim gibi geliyor. Ben aslında dijital oyun tasarımcılığını çok istiyorum ama şartlar gereği okuduğum lisenin bu meslek ile hiç bir alakası yok. Bu işi önceden öğrenmek istiyorum fakat pansiyonda kalacağım için bilgisayarım da olmayacak büyük bir ihtimalle. Tek korkum üniversitemi bitirdikten sonra geriye bakıp keşke hayalimi yapsaydım demek şuan için. Zaten oyun tasarımı için çok da şartlarım uygun değil o yüzden düşündükçe canım sıkılıyor en iyisi unutayım.

Benim tek sıkıntım şu an üniversitede ne okuyacağımı seçemeyeceğim gibi geliyor. Ben aslında dijital oyun tasarımcılığını çok istiyorum ama şartlar gereği okuduğum lisenin bu bölümle hiçbir alakası yok. Bu işi önceden öğrenmek istiyorum fakat pansiyonda kalacağım için bilgisayarım da olmayacak büyük bir ihtimalle. Tek korkum üniversitemi bitirdikten sonra geriye bakıp keşke hayalimi yapsaydım demek şu an için. Zaten oyun tasarımı için çok da şartlarım uygun değil o yüzden düşündükçe canım sıkılıyor en iyisi unutayım.

Usta hayaliniz için geç değil bugün okuduğun liseye bakmıyorlar alanda ikinci iş olarak düşünebilirsin.

Tarih için 5 soru çıkıyor. Mantığını kavrasan da yaparsın. Tarih çözme.
Tarih okuyup Üniversite'de kalmayı planlıyorum. Babam taa LGS'ye hazırlanırken söylemişti. O zamandan beri hep Tarih, Coğrafya çözüyorum çoğunlukla. Edebiyat ve İngilizce geliyor ardından. Sayısalda 8'den beri kötüyüm, 12'deyim hala kötüyüm. Zamanında 3 TC İnkılap kitabı bitirmiştim...

Son düzenleme:
Tarih okuyup üniversite'de kalmayı planlıyorum. Babam taa LGS'ye hazırlanırken söylemişti. O zamandan beri hep tarih, TC inkılap çözüyorum çoğunlukla. Edebiyat ve İngilizce geliyor ardından. Sayısalda 8'den beri kötüyüm, 12'deyim hala kötüyüm.

Hayaliniz çok güzel bana genellikle sıkıcı gelir ileride iyi yerlerde görmek isterim.

Geri
Yukarı