Arama Geçmişindeki Anlamsız Kelimelerin Sebebi Virüs Olabilir mi?

Daha fazla  
6eb6113e-9ec4-4c1a-972a-79cce7875994.jpg

Arkadaşlar bu nedir? Arama geçmişindende siliyorum binlerce var asla bitmiyor. Arama geçmişim bununla dolu. Ama Chrome üzerinden geçmişe gidince bunlar çıkmıyor sadece arama geçmişim bunlarla dolu. Virüs falan mıdır ne yapmalıyım? Bunları internete girince böyle bir sayfa yok diyor. Veya bazıları Rusça bir YouTube'a atıyor.

YouTube kanalınızı kontrol eder misiniz? Hesabınızdan canlı yayın açıp başkalarının videosunu izleten virüslere benziyor.

YouTube kanalınızı kontrol eder misiniz? Hesabınızdan canlı yayın açıp başkalarının videosunu izleten virüslere benziyor.

Ceza yediğim için yazamadım. Kanalda bir problem yok. Bu olay 1-2 haftadır var aslında.

Link yapısı değişik. Baş kısmı video URL'si. Son kısmı YouTube domainine benziyor. Kaspersky ile tarama yapın isterseniz. İlginç bir durum.

Kaspesky indirince direk bilgisayara giremiyorum nedense.

Ceza yediğim için yazamadım. Kanalda bir problem yok. Bu olay 1-2 haftadır var aslında.

Önemli belgeleri bir yere depolayıp format atmanız en sağlıklısı olur. Tabii virüs Google hesabınızın bilgilerini vb çalmışsa tüm hesaplarınızın şifresini de değiştirmek gerekebilir. Tabii bu dediğim en son çözümünüz olsun. Belki umursanmaması gereken basit bir şeydir.

Hocam bilgisyara format atsanız güzel olur Kaspersky'a giremiyosanız büyük ihtimalle virüstür çoğu vitüs anti virüslere girmeyi engelliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı