Aramex Türkiye içi kargo takip no veriyor mu?

toxinn02

Kilopat
Merhabalar, Amazondan bir ürün aldım ve amazon bunu Aramex ile kargoya verdi. İnternetten öğrendiğime göre Aramex kargoyu Türkiye'de Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyor(muş). Bulunduğum bölge merkeze çok uzak olduğu için Yurtiçi Kargo dağıtım için apartmanıma gelmeye tenezzül etmiyor... Acaba ARAMEX Yurtiçi Kargo'ya teslim edilen ürünler için bana Yurtiçi Kargo'da geçerli bir kargo takip numarası veriyor mu? Ben de bu takip numarası ile en yakın şubeye ne zaman ulaştığını öğrenip gidip alabileyim.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdiye kadar Amazon'dan birçok ürün aldım ve hepsi Aramex ile geldi. Hepsinde de Aramex Türkiye için takip edebileceğim bir kargo takip no verildi.
İnternetten öğrendiğime göre Aramex kargoyu Türkiye'de Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyor(muş).
Böyle bir şeyi daha önce duymadım ve şahit de olmadım. Ama ben merkezi bir yerde yaşıyorum. Merkeze uzak bir yerde oturup Amazon'dan daha önce ürün alıp kargosu Aramex ile gelen varsa tecrübelerini aktaracaktır.

Merhabalar, Amazondan bir ürün aldım ve amazon bunu Aramex ile kargoya verdi. İnternetten öğrendiğime göre Aramex kargoyu Türkiye'de Yurtiçi Kargo'ya teslim ediyor(muş). Bulunduğum bölge merkeze çok uzak olduğu için Yurtiçi Kargo dağıtım için apartmanıma gelmeye tenezzül etmiyor... Acaba ARAMEX Yurtiçi Kargo'ya teslim edilen ürünler için bana Yurtiçi Kargo'da geçerli bir kargo takip numarası veriyor mu? Ben de bu takip numarası ile en yakın şubeye ne zaman ulaştığını öğrenip gidip alabileyim.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Müşteri hizmetlerini aradığında yardımcı oluyorlar. Bana takip numarası vermişlerdi.

bu gün bir sııntım daha var, kargo takip bölümünde notify kısmında
"Müşteriden Güncellenmiş Teslimat Adresi Alınması Gerekiyor " gibi bir yazı var.

Amazon ile iletişime geçtiğimde benim ARAMEXi arayıp adresim hakkında bir güncelleme yapmam gerekiyormuş. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Daha nasıl bir adres verebilirim zaten bir devlet kurumunun lojmanlarında oturuyorum resmi açık adresimi vermiş bulunmaktayım?

bu gün bir sııntım daha var, kargo takip bölümünde notify kısmında
"Müşteriden Güncellenmiş Teslimat Adresi Alınması Gerekiyor " gibi bir yazı var.

Amazon ile iletişime geçtiğimde benim ARAMEXi arayıp adresim hakkında bir güncelleme yapmam gerekiyormuş. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Daha nasıl bir adres verebilirim zaten bir devlet kurumunun lojmanlarında oturuyorum resmi açık adresimi vermiş bulunmaktayım?

Kargo etiketlerinde yırtılma deformasyon vb. durumlarda adres istenebiliyor, ARAMEX sistemde adresiniz gözüküyor mu?

Tam adresim görünmüyor, ama İl olarak görünüyor.

Kargonun son durumu ise :
Shipment Received at Aramex Origin Sorting Facility yaklaşık 2 gecedir böyle.

Müşteriden Güncellenmiş Teslimat Adresi Alınması Gerekiyor yazısı ile hala kalkmadı..

Tam adresim görünmüyor, ama İl olarak görünüyor.

Kargonun son durumu ise :
Shipment Received at Aramex Origin Sorting Facility yaklaşık 2 gecedir böyle.

Müşteriden Güncellenmiş Teslimat Adresi Alınması Gerekiyor yazısı ile hala kalkmadı..
Benim de aynı şekilde görünüyordu. Sonradan düzeldi. Aramex kendisi getiriyor kargoyu. Sitesinden takip edebilirsin.

Cevaplarınız için teşekkür ederim, Aramex'in bana verdiği gün olan 4 eylül'ü bekliyeceğim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.
Bilgi. Yurt içi kargo sitesine üye olursanız TC kimlik numaranızdan dolayı yurt dışından gelen ürünler için takip No ve takip bilgisi görünüyor.
Cevaplarınız için teşekkür ederim, Aramex'in bana verdiği gün olan 4 eylül'ü bekliyeceğim. Umarım bir sıkıntı çıkmaz.
Bilgi. Yurt içi kargo sitesine üye olursanız TC kimlik numaranızdan dolayı yurt dışından gelen ürünler için takip No ve takip bilgisi görünüyor.

Geri
Yukarı