Aramızda hiç milyoner var mı?

• Konuyu başlatan Luuks
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 181
  • Görüntüleme 13B
TL ile milyoner soruyorsan bildiğim birkaç kişi var, dövizle soruyorsan 1-2 kişi belki vardır.

TL milyoneri olmanın büyütülecek bir tarafı yok ki, doğru düzgün bir müstakil ev artık gelişmiş yerlerde 1.5 milyondan başlıyor. Yanına yine orta sınıf eli yüzü düzgün bir araba almak istesen 500 bin civarında gidecek, oldu sana 2 milyon direkt. Daha evin içini doldurması falan yok ortada.

Hocam Türkiye gibi ülkeden bahsediyorsak büyütülecek bir tarafı var bence, zaten ülkenin neredeyse yarısı yoksulluk sınırının altında kazanıyor, o yüzden anormal karşılıyorlar, normal hayat standartında yaşayabilen insanlar bile zengin kabul ediliyor, böyle bir ülkede gayet fazla bir miktar, milletin hayal olarak gördüğü durum aslında standart hayat, fakat Türkiye gibi bir ülkede standart hayat yaşan insan bulmak bile nadir, yani büyütülmesi normal.

Ben CS:GO turnuvasından 60 bin TL kazanmıştım birkaç defa 15 bin 25 bin 30 60'dan sonra en fazla 45 bin bu parayla araba aldım bir de bayağı büyük bir ev kiraladım.

Evet arkadaşlar, bayağı saçma bir soru fakat çok merak ettim; hayatımda hiç milyoner birini görmedim.

Milyonerden kastın nedir? Şöyle deyim ya da sen milyoner saymak istersen say :D
3 ortak babam ve 2 amcam.
Ankara-büğdüzde havuzlu halı sahalı villa
Gölbaşı dubleks düğün salonu.
Evren geri dönüşüm şirketi.
Arabalar olarak;
2013 Honda civic.
Model bilmiyorum Mercedes'e 250 amg.
2020 kırmızı Clio.
2016 model v. İ. P transporter.
Model bilmiyorum doblo.

Yeni konular