Arapların futbola çektirdikleri

HalePlace

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar. Nedir bu futbolun araplardan çektiği? Önce kulüpleri satın aldılar sonra beIN sports gitti Premier Lig'in yayın haklarını 2025'e kadar satın aldı. Sonra astronomik rakamlarla transferler yaptılar takım efsanelerini takımlarından kopardılar. Nedir arkadaş bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben artık bu kanıya katılmıyorum. Evet eskiye göre daha fazla para dönüyor olabilir ama Arap'ların aldıkları takımlar son 5 senedir üst düzey top oynuyorlar. City-PSG falan artık futbolun eğlenceli takımları oldular.
Astronomik rakamlara gelirsek hali hazırda Basket tarafında da aynı şekilde rakamlar havada uçuyor. beIN yayın haklarını alması şahsen bizi fazla ilgilendirmez, o almasa diğer marka alacaktı ve sonuç olarak ona da para verip izleyecektik.
Ama keşke S Sports alsaydı, spikerleri ile maçlar çok ayrı bir zevk veriyor. :)

Ben artık bu kanıya katılmıyorum. Evet eskiye göre daha fazla para dönüyor olabilir ama Arap'ların aldıkları takımlar son 5 senedir üst düzey top oynuyorlar. City-PSG falan artık futbolun eğlenceli takımları oldular.
Astronomik rakamlara gelirsek hali hazırda Basket tarafında da aynı şekilde rakamlar havada uçuyor. beIN yayın haklarını alması şahsen bizi fazla ilgilendirmez, o almasa diğer marka alacaktı ve sonuç olarak ona da para verip izleyecektik.
Ama keşke S Sports alsaydı, spikerleri ile maçlar çok ayrı bir zevk veriyor. :)
Hocam beIN'in yayın haklarını satın alması S Sports'un olduğu paketi kullanan kişileri ilgilendiriyor.
Ve katılıyorum keşe S Sports'da kalsaydı spikerleri maçı yaşıyor resmen.

Yeni konular

Geri
Yukarı