Aras Kargo kargoyu yakından geçmesine rağmen getirmedi

Jezo

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar canlı olarak durak durak aracı takip ediyordum. Yaklaşık en az 3 4 kere benim mahallemden geçti ve bana uğramadı. Şu anda benden yaklaşık 2 km uzakta bir yerde dağıtım yapıyor. 6 ile 8 arasında uğrayacaklarını yazmışlar. Halbuki 2 saat önce bana 2 saat içerisinde kargo gelecektir diye mesaj da atmışlardı. Bu saate kadar Aras Kargo dağıtım yapıyor mu?

Arkadaşlar canlı olarak durak durak aracı takip ediyordum. Yaklaşık en az 3 4 kere benim mahallemden geçti ve bana uğramadı. Şu anda benden yaklaşık 2 km uzakta bir yerde dağıtım yapıyor. 6 ile 8 arasında uğrayacaklarını yazmışlar. Halbuki 2 saat önce bana 2 saat içerisinde kargo gelecektir diye mesaj da atmışlardı. Bu saate kadar Aras Kargo dağıtım yapıyor mu?

Yurtiçi Kargo dün 17.30-18 civarlarında geldi hocam, teslim yapabilirler bekleyin. Artı olarak 20:00'a kadar yapacaklarını söylemişlerdi.

Saçma sapan bir şekilde sıraya diziyorlar, o sırayla teslim ediyorlar genelde. "Aaa ben bu mahalleye gelmişim bunu da teslim edeyim." gibisinden takılmıyorlar pek, sırası geleni teslim ediyorlar.

Mahalleye geldiklerinde yakındaki binaya değil teslim sırasına göre dağıtıyor düşünceleri şu şekilde: " ya bu mahalleye geldim hemen üst kata başka teslimat gidecek... Aman neyse teslim sırası ne derse o"

Teslim sırası var hocam ona göre hareket ediyorlar ama merak etme dağıtıma çıktıysa kolay kolay geri şubeye dönmez sana getirirler. Benim de 1 ay önce başıma geldi kaç kere geçti gitti derken akşam 7'ye doğru getirdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı