Aras Kargo'nun Sorumsuzluğu

Rekmavs

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler 21.10.2022 tarihinde Trend yoldan sipariş vermiş ve Aras Kargo aracılığı ile gelen bir kargo.
Konuyu hiç uzatmıyorum uzatsam çok uzar. Aras Kargo teslimatta olmasına rağmen benim kargom hiçbir şekilde ne gelen ne arayan ne de soran var. Belli bir günü geçtikten sonra bugün Aras Kargo kendi kafasına göre ürünümü geri satın aldığım yere yollamış şu an yolda olarak gözüküyor. Benim sorum iade talebi oluşturabilsem bile ürün elimde olmadığı için bir şey yapamıyorum. Kargo satıcıya ulaştığı zaman para iadesi hemen düşüyor mu hesaba bunu sormak istiyorum.

Herkese iyi günler 21.10.2022 tarihinde trend yoldan sipariş vermiş ve Aras Kargo aracılığı ile gelen bir kargo.
Konuyu hiç uzatmıyorum uzatsam çok uzar. Aras Kargo teslimatta olmasına rağmen benim kargom hiçbir şekilde ne gelen ne arayan ne de soran var. Belli bir günü geçtikten sonra bugün Aras Kargo kendi kafasına göre ürünümü geri satın aldığım yere yollamış şu an yolda olarak gözüküyor. Benim sorum iade talebi oluşturabilsem bile ürün elimde olmadığı için bir şey yapamıyorum. Kargo satıcıya ulaştığı zaman para iadesi hemen düşüyor mu hesaba bunu sormak istiyorum.

Ben mouse pad aldığımda iş bankasında unutmuşlar.
2 ay boyunca mouse pad beklemiştim.
Ne kadar arasakta bulunmadı.
En sonunda İş Bankası gücenliği arayıp bize teslim etti.

Herkese iyi günler 21.10.2022 tarihinde Trend yoldan sipariş vermiş ve Aras Kargo aracılığı ile gelen bir kargo.
Hemen düşmüyor diye biliyorum. Ama satıcıdan satıcıya değişebilecek bir durumdur.

Aras Kargo'dan şu ana kadar memnun olanı hiç görmedim. Rezalet bir firma.

Sizin gene iyi 1 ay boyunca kargo bekledim artık ümidi kesmiştim sonra bir gün baktım onaylanmış ama kargo elimde değil şu an onu almak için uğraşıyorum.

Geri
Yukarı