Aras kurye ve İncehesap teslimat süresi

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, arkadaşlar. Sorum kısaca şu İncehesap üzerinden alınan ürünler aras kurye ile tarafınıza kaç günde teslim edildi. İl olarak belirtirseniz çok sevinirim. Bu arada aras kurye aras Holding'e ait farklı bir firmadır. Aras Kargo ile ilişiği yoktur. Ben İncehesap üzerinden kargom nerede seçeneğine tıkladığım karşıma çıkan budur. Kargo kuryede gözüküyor ama detaylarda çıkış şubesinde olarak gözüküyor. Benim ikamet ettiğim yerde kurye tanıdık gelir gelmez seni arardım hatta gece gelirse gecede getiririm dedi ben sadece kaç günde gelir onu merak ediyorum. İstanbul ile oturduğum şehir arasında 4-5 saatlik bir mesafe var.

kurye.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Ben Antalya'da yaşıyorum. Genel olarak ortalama kargoya verildikten sonra 2-3 gün içerisinde ürünlerim elime ulaşmıştı.

Aras Kargo ile 3 ürün geldi. Biri 2 günde, diğeri 4, üçüncüsü ise 10 gün sürdü. 2 günde gelen Sivas-İstanbul. 10 günde gelen ise Bursa - İstanbul.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Şuan benim ürünüm kargoya verilmiş durumunda ama değil mi?
Aras Kargo ile 3 ürün geldi. Biri 2 günde, diğeri 4, üçüncüsü ise 10 gün sürdü. 2 günde gelen Sivas-İstanbul. 10 günde gelen ise Bursa - İstanbul.
Aras Kurye mi hocam? Aras kargodan bahsetmiyoruz.

Ben geçen günlerde SSD siparişi vermiştim. Gece 23:50 gibi girişi yapılmıştı kargonun. Ertesi gün sabah 11:30 gibi ürün elimdeydi. Gayet hızlı bir teslimattı benim için. Problem yaşamadım.

Teslimat seçeneklerine baktım da, e ticaret alışverişlerinde pazar günleri de teslimat yapılır yazıyor da o yüzden böyle bir konu açtım.
Gece saat 03:15 sularında bana aras kurye başlıklı bir mesaj geldi arkadaşlar daha önce böyle mesaj alan oldu mu?

"Sayın S......A...... İncehesap kargonuz 123456789 takip numarası ile yola çıkmıştır" şeklinde bir mesaj geldi ama sorguladığımda çıkış şubesindedir diyor hangisi doğru sizce?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı