Arc A750 ekran kartı güncellenmiyor

tnhn55

Femtopat
Daha fazla  
1705683999461.png

Mevcut sürümüm bu internette baktığımda en güncel sürüm 10 Ocak indiriyorum fakat güncellenmiyor.
Bilgisayarı alalı 2 hafta oldu geldiğinde bu sürümdeydi.

Nasıl uygulayacağım hakkında ufak bir bilgi verebilir misin?
Kaldırdıktan sonra yeniden nasıl yükleme yapacağım.

Öncelikle ddu'yu indir bilgisayarı güvenli Mod'ta başlat, nasıl yapacağını bilmiyorsan burada mevcut. Daha sonra bu rehberi kullanarak Driver'ı sil. Bilgisayarın yeniden başlatıldıktan sonra sanki bilgisayara format atmışsında driver yüklüyormuşsun gibi Intel'in sitesinden güncel driverı indir ve kur.

Öncelikle ddu'yu indir bilgisayarı güvenli Mod'ta başlat, nasıl yapacağını bilmiyorsan burada mevcut. Daha sonra bu rehberi kullanarak Driver'ı sil. Bilgisayarın yeniden başlatıldıktan sonra sanki bilgisayara format atmışsında driver yüklüyormuşsun gibi Intel'in sitesinden güncel driverı indir ve kur.
İndirdim kurmaya başlıyor bitince kapanıyor ama hiç bir şey değişmiyor.

Eki Görüntüle 2090035
Buraya yönlendiriyor indiriyorum ama güncellemiyor.
2. attığım ekran görüntüsünden driveri indiriyorum.
üstüne tıklıyorum extracting%100 oluyor.
sonrasında intel grapich driver diye bir pencere açılıyor 3 sn sonra kapanıyor ondan sonra hiç bir şey olmuyor.
ekran kartı sürücüsünü de sildim lütfen yardımcı olurmusunuz pek anlamıyorum bilgisayardan yeni aldım zaten.

1705767427582.png

dediğim ekran bu 3 sn sonra kapanıyor sonrasında hiç birşey olmuyor

2. attığım ekran görüntüsünden driveri indiriyorum.
Üstüne tıklıyorum extracting%100 oluyor.
Sonrasında Intel grapich driver diye bir pencere açılıyor 3 sn sonra kapanıyor ondan sonra hiçbir şey olmuyor.
Ekran kartı sürücüsünü de sildim lütfen yardımcı olur musunuz pek anlamıyorum bilgisayardan yeni aldım zaten.

Eki Görüntüle 2090926
Dediğim ekran bu 3 sn sonra kapanıyor sonrasında hiçbir şey olmuyor.

Bilgisayarınızı yeniden başlattınız değil mi? Dosyaları çıkarması sonrası hiçbir şey olmaması tuhaf. Şu an hiçbir driver kurulu değilse Windows Update üzerinden Windows günçlleştirmeleri denetleye tıklayın. Belki driverınızı otomatik indirir.

Bilgisayarınızı yeniden başlattınız değil mi? Dosyaları çıkarması sonrası hiçbir şey olmaması tuhaf. Şu an hiçbir driver kurulu değilse Windows Update üzerinden Windows günçlleştirmeleri denetleye tıklayın. Belki driverınızı otomatik indirir.
evet başlattım.windows update var fakat onu indirince de hata veriyor şuan.

Denetim paneli sıkıntı olabilir mi? İndirilebiliyorsa silip geri indirin bir. Yoksa format atın hala çözemezseniz.
tam olarak ne yapmam gerek biraz açarmısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı