Arc A750 ekran kartı güncellenmiyor

1705771774723.png

Denetim panelini silin yeniden indirin. Ama bence bir format atın Windows Update'de bile hata veriyorsa.

Ekran görüntüsü atar mısın Windows Update'den aldığın hataya dair?
denetim paneli nedir ve nasıl silebilirim

Nasıl atılır bilmiyorum bilgisayarcıya gitmemmi gerek.
Henüz 2 haftalık bir bilgisayarda neden böyle bir sorun yaşıyorum sizce bir sorun mu var bilgisayarda.

Halihazırda flash belleğe sahipseniz kendinizde format atabilirsiniz. Windows'unuzda problem var gibi gözüküyor.

Halihazırda flash belleğe sahipseniz kendinizde format atabilirsiniz. Windows'unuzda problem var gibi gözüküyor.
benim ekranda sağ altta windowsu etkinleştir yazısı vardı.bu ddu olaylarından sonra gitti ama ne yaptımda gitti bilmiyorum onla alakası olabilirmi.flash belleğim yok format atmayıda bilmiyorum çözüm oysa bilgisayarcıya götürücem.

Benim ekranda sağ altta Windows'u etkinleştir yazısı vardı. Bu DDU olaylarından sonra gitti ama ne yaptımda gitti bilmiyorum onunla alakası olabilir mi? Flash belleğim yok format atmayı da bilmiyorum çözüm oysa bilgisayarcıya götüreceğim.

Yazı bazen gidip geri gelmekte, o yazının tamamen gitmesi için Windows'u etkinleştirmeniz gerekmekte. Temiz bir Windows kurulumu sorunu çözebilir. Format attırmanızı tavsiye ederim. Sistemi alalı 2 hafta geçmediğini söylediniz satıcınızla da iletişime geçebilirsiniz.

Yazı bazen gidip geri gelmekte, o yazının tamamen gitmesi için Windows'u etkinleştirmeniz gerekmekte. Temiz bir Windows kurulumu sorunu çözebilir. Format attırmanızı tavsiye ederim. Sistemi alalı 2 hafta geçmediğini söylediniz satıcınızla da iletişime geçebilirsiniz.
sağlam lisans sitesinde oem key satılıyor .forumdada tavsiye etmişler alınırmı.

Alınır, ama driver yükleyememe sorununuzun etkinleştirmeden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.
sistem geri yüklemesinden ekran kartının driverini silmediğim zamana geri yükledim ama bu seferde oyunlarda fps düstü fps droplar var üstelik arc kontrol paneli de açılmıyor bu durumda yapılacak en mantıklı şey bilgisayarcıya mı gitmek sence.

Yeni konular

Geri
Yukarı