Arc A750 sistemde Spider-Man Remastered düşük FPS

Arthurmorg

Decapat
Daha fazla  
i3 12100F.
Arc A750 (en son çıkan driver)
8 GB RAM.
16 GB RAM kullanırken sorun yoktu ama RAM'lerden teki bozulduğu için şu anlık 8 GB kullanıyorum ama oyun oynanmayacak seviyede ana menüde 8 FPS en düşük ayarlara çektim fayda etmedi.
Önceden oluyor muydu hatırlamıyorum ama oyunda işlemci kullanımı %100 oluyor başka oyunlarda sıkıntı yok.

i3 12100F.
8 GB RAM.
16 GB RAM kullanırken sorun yoktu ama RAM'lerden teki bozulduğu için şu anlık 8 GB kullanıyorum ama oyun oynanmayacak seviyede ana menüde 8 FPS en düşük ayarlara çektim fayda etmedi.
Önceden oluyor muydu hatırlamıyorum ama oyunda işlemci kullanımı %100 oluyor başka oyunlarda sıkıntı yok.
i3-12100F o oyunda boğulabilir bence de.

İşlemci kullanımı %100 ise frekans kısıyor olabilir. Frekans azalırsa kullanım artar. Sıcaklıklar ne durumda?
MSI Afterburner bilgi şemasını atarsanız harika olur.

Bu arada evet o oyun güçlü bir oyun. RAM yetmez yüksek ihtimalle. Yukarıdaki arkadaş doğru diyor.

i3-12100F o oyunda boğulabilir bence de.

İşlemci kullanımı %100 ise frekans kısıyor olabilir. Frekans azalırsa kullanım artar. Sıcaklıklar ne durumda?
MSI Afterburner bilgi şemasını atarsanız harika olur.

Bu arada evet o oyun güçlü bir oyun. RAM yetmez yüksek ihtimalle. Yukarıdaki arkadaş doğru diyor.

Buyurun hocam.
Ana menüdeki hali.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-31 114553.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-31 114553.png
    38,3 KB · Görüntüleme: 20
RAM'in zaten 7400 MB kullanılıyor normal değil mi kasması?

Hocam oyunun minimum sistem gereksinimi 8 GB RAM en azından 30 FPS beklerim ana menüde bile 8 FPS
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

i3 12100F.
8 GB RAM.
Bu Oynun Optimizasyonu Çöp Hertürlü Darboğaz Atıyor İstersen FSR 3 Mod Kur Optimizasyonu Düzeltiyor Ama Kurma Ban Atabilir Ben Bi Sorumluluk Kabul Etmiyorum

Hocam o oyun 8GB ram ile oynanmıyor ne yazık ki. Youtube'daki test videolarına aldırmayın, onlar belleğin 8GB kadarını direkt olarak oyuna verip test yapıyor fakat sistemdeki toplam ram 8GB olursa ve bi kısmını da sistemin alacağını düşünürsek oynamak mümkün değil maalesef.

Hocam o oyun 8 GB RAM ile oynanmıyor ne yazık ki. YouTube'daki test videolarına aldırmayın, onlar belleğin 8 GB kadarını direkt olarak oyuna verip test yapıyor fakat sistemdeki toplam RAM 8 GB olursa ve bir kısmını da sistemin alacağını düşünürsek oynamak mümkün değil maalesef.

Yani benim PC de sistem 5 GB RAM kullanıp oyuna 3 GB verirken test videosunda program ile oyuna 8 GB RAM mi veriyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı