Arch kullanıcısı için GNU/Linux dağıtımı ve DE/WM önerisi

İ3 ile kursan. i3 bence tam ara bir katman senin gibi bilgisayarı olanlara. Evet zor biraz ama...
i3 daha önce kullandım. i3 ile kullanabilirim. Basit ve güzel. 🙂

Void repoları sanki biraz dardı ama...
Ben Nix taraftarıyım! 🥰
Distro hopping yapacağım hocam. Nix de Void de kullanırım. Daha fazla öneriye de açığım. Önümüzdeki 3 ayı distro hopping için kullanacağım.🙂😋

i3 daha önce kullandım. i3 ile kullanabilirim. Basit ve güzel. 🙂

Distro hopping yapacağım hocam. Nix de Void de kullanırım. Daha fazla öneriye de açığım. Önümüzdeki 3 ayı distro hopping için kullanacağım.🙂😋
Bu arada laf aramızda Distrowatch'ta harika dağıtımlar buldum bekle getireyim sana. 🥰

Bu konu cevher olacak desenize. 😋🙂🤤
SmartOS ilginç bir şeye benziyor düşünebilirsin bak.

EasyOS. Oldukça hafif. (Ama kendine özgü taban olduğunda paket bulmakta zorlanabilirsin belki.)

VanillaOS (Harika ama çok bloat dağıtım.)

FreeBSD (Farklılık arayanlar için güzel.) UNİX'e hoşgeldin. 🥰

Elbette Nix!

Nitrux

KaOS

Sonuna geldik!

Bu konu cevher olacak desenize. 😋🙂🤤

Bu arada Nix OS için rolling sürüm var mı? Eğer yoksa güncelleme meselesi nasıl? @erengore
Dostum aşırı aşırı hakim değilim biraz araştırsan harika olur. Ben sadece biraz dinledim neler vaat ettiğini ve çok özgün geldi.

SmartOS ilginç bir şeye benziyor düşünebilirsin bak.

EasyOS. Oldukça hafif. (Ama kendine özgü taban olduğunda paket bulmakta zorlanabilirsin belki.)

VanillaOS (Harika ama çok bloat dağıtım.)

FreeBSD (Farklılık arayanlar için güzel.) UNİX'e hoşgeldin. 🥰

Elbette Nix!

Nitrux

KaOS

Sonuna geldik!
KaOS, Nix ve Nitrux daha önce kullandım. KaOS dışındakilerde vakit harcamak ve daha detaylı incelemek istiyorum. FreeBSD de şu an öncelikli olarak sırama eklendi çünkü BSD dağıtımı hiç kullanmadım. Teşekkür ederim hocam mükemmel önerileriniz için.

Bir de buradaki eski ortami gorseniz :) 1-2 yıl öncesi mükemmeldi gerçekten.
Çok giriyordum foruma ama hesabım yoktu. Wikilerde gezinmeyi, dokümantasyon okumayı sevdiğim için forum ortamına katılmak istememiştim. Keşke katılsaydım.

DWM kuracaginizda etiketleyin hocam, detayli anlatirim kurulumu.
1-2 güne yeni konuda buluşuruz o zaman hocam 🙂. Benim ne yapacağım bilinmez, 10 dakikaya falan ISO'yu indirip buraya koşabilirim de.😀

KaOS, Nix ve Nitrux daha önce kullandım. KaOS dışındakilerde vakit harcamak ve daha detaylı incelemek istiyorum. FreeBSD de şu an öncelikli olarak sırama eklendi çünkü BSD dağıtımı hiç kullanmadım. Teşekkür ederim hocam mükemmel önerileriniz için.

Çok giriyordum foruma ama hesabım yoktu. Wikilerde gezinmeyi, dokümantasyon okumayı sevdiğim için forum ortamına katılmak istememiştim. Keşke katılsaydım.

1-2 güne yeni konuda buluşuruz o zaman hocam 🙂. Benim ne yapacağım bilinmez, 10 dakikaya falan ISO'yu indirip buraya koşabilirim de.😀
10 dakikaya yetisemeyebilirim hocam 😂
Screenshot_20230618-182233_Trebuchet.png

Geri
Yukarı