Arch Linux kurulduktan sonra sadece terminal açılıyor

Ben Arch Linux kurdum ancak bilgisayari actigimda sadece terminal aciliyorü kendiliğinden arayüz açilmiyor. Ne yapmaliyim?

Görünüşe göre bir masaüstü ortamı veya giriş ekranı mevcut değil. Öncelikle bunları kurmalısınız.

Ben Arch Linux kurdum ancak bilgisayari actigimda sadece terminal aciliyorü kendiliğinden arayüz açilmiyor. Ne yapmaliyim?
Ben kurulumda bir hata aldim dedi ki bu indirmeyi tekrarlamak istiyormusunuz diye, ben de üşendim tekrar yüklemeye uzun olduğu için ama şimdi de arayüz yüklenmemiş.

Başlangıçta SDDM kurdunuz mu?

Evet varsayilan olarak seciliydi

Ben kurulumda bir hata aldim dedi ki bu indirmeyi tekrarlamak istiyor musunuz diye, ben de üşendim tekrar yüklemeye uzun olduğu için ama şimdi de arayüz yüklenmemiş.

Evet varsayilan olarak seciliydi.

Linux'a yeni mi başladınız? Şu videodan yardım alın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saf Arch Linux kurulumunda arayüz yüklü gelmez doğru yüklediğinizden emin misiniz?
İlk defa arch linux kurdum ve bu düz arch linux oldu sanirim madaustu kurmam gerek degil mi buyuk ihtimalle birseyleri yanlis yapmisimdir.

Linux'a yeni mi başladınız? Şu videodan yardım alın:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyerek yaptim zaten .d

Geri
Yukarı