Arch tabanlı dağıtım önerisi

Oscard

Centipat
Yer
Bursa/İnegöl/Orhaniye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RTX 3070 TI Tuf Gaming, İntel i5 13400F, Gerisini hatırlamıyorum ...
Meslek
Öğrenci
Arch tabanlı veya saf Arch kurmak istiyorum Arch tabanlı dağıtım önerileri verirseniz daha iyi olur.
Manjaro, Garuda, saf Arch ve archman kullandım yine tavsiye edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
EndeavourOS çok tatlıdır. Bir de benim aşık olduğum Arco Linux var. Çok bir aşık olma sebebim yok ama Mint'ten bile çok stabil ve akıcı çalışmıştı sistemimde.

Archcraft da olabilir.

Archcraft hangi masaüstü ortamı ile geliyor ve Calamares mi kullanıyor biliyorsanız bilgilendirme şansınız var mı?

EndeavourOS çok tatlıdır. Bir de benim aşık olduğum arco Linux var. Çok bir aşık olma sebebim yok ama Mint'ten bile çok stabil ve akıcı çalışmıştı sistemimde.

Arco Linux şahane bir dağıtım ama dizüstü bilgisayarımda çok kasmıştı o yüzden kurmaya tedirgin oluyorum.

Archcraft hangi masaüstü ortamı ile geliyor ve Calamares mi kullanıyor biliyorsanız bilgilendirme şansınız var mı?

Arco Linux şahane bir dağıtım ama dizüstü bilgisayarımda çok kasmıştı o yüzden kurmaya tedirgin oluyorum.
Tam hatirlamiyorum, bir WM kullaniyordu.

Saf Arch veya Artix falan kurun bana kalırsa. Saf Arch'ın tek eleştirilebildiği alan systemd sanırsam. @202 detaylı bilgi verebilir.

Bu yüzden Artix tercih edebilirsiniz. Ben yine de Saf Arch kullanıyorum.

Saf Arch veya artix falan kurun bana kalırsa. Saf Arch'ın tek eleştirilebildiği alan systemd sanırsam. @202 detaylı bilgi verebilir.

Bu yüzden artix tercih edebilirsiniz. Ben yine de saf Arch kullanıyorum.

Teşekkür ederim kararımı artixde kıldım belki ileride Archcraft'a geçebilirim neyse önerileriniz için teşekkürler.

Geri
Yukarı