Arctic Freezer 34 e-Sports Duo 423 TL!

Ayrıca Arctic 35 soğutucu ile ilgili bir video bırakayım. Merak edenler için:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsi görüşüm, fan değişimi seçeneğinin olmaması ve tek parça gibi gözüken tasarımı hoş olmamış. Günün sonunda sıcaklıklara etkisine bakarım diyorsanız videoda ufak bir test de yapılmış. Fiyat konusunda ARGB olmasının da etkisiyle muhtemelen 600 TL bandının üstüne çıkılacaktır. Şahsen ben 600-700 TL bir hava soğutucuya vermektense 1000 TL bandında 240 mm bir sıvı soğutma tercih ederim.

Termal macun sürülü veya yanında ayrı paket şeklinde geliyor mu?
0.8 gram MX-4 ile birlikte geliyor. Sürülü gelmiyor sakız paketi gibi bir şeyde geliyor.

O da 2. fan ile 430 TL'ye eşit fiyata denk geliyor.
2. fanı almana gerek yok ki onda. Onun tek fanlı performansı bu modelle aynı performansta.

SE-224-XT hâlâ daha iyi bir F/P ürünü :)

O da 2. fan ile 430 TL'ye eşit fiyata denk geliyor.
Evet SE-224-XT de çok iyi bir rakip. Birkaç ay önce Arctic Duo almak istiyordum ancak 550'li fiyatları yüzünden alamamıştım. İndirim yakalayıp SE 224 XT + üzerindeki fanın aynısını 380TL'ye kapatmıştım. Üstelik beyaz ledli modellerini.

0.8 gram MX-4 ile birlikte geliyor. Sürülü gelmiyor sakız paketi gibi bir şeyde geliyor.

2. fanı almana gerek yok ki onda. Onun tek fanlı performansı bu modelle aynı performansta.
Evet performans konusunda kafa kafayalar. Bu modelin artısı daha sessiz oluşu. Aynı sessizliği yakalayabilmek adına SE-224 XT + Arctic P12 kombinasyonu da yapılabilir. Fiyatları Arctic Freezer 34 indirimde değilken hemen hemen aynı oluyor.

Son düzenleme:
Son zamanlardaki seyrine göre çok güzel fiyat. Satın aldım teşekkürler bilgilendirme için.

@yasingunaydin Yasin hocam siz de işlemci soğutucusu satın alacaktınız. Güzel bir fırsat değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler. Henüz ne alacağıma tam karar veremedim ama dikkate alacağım.

Fiyat tekrardan yukarı fırlamış. SE-224 XT ile karşılaştırılmasında unutulan önemli bir detay; Arctic, çoğu hava soğutma ürününde olduğu gibi bu ürüne 10 yıl garanti veriyor.

Fiyat tekrardan yukarı fırlamış. SE-224 XT ile karşılaştırılmasında unutulan önemli bir detay; Arctic, çoğu hava soğutma ürününde olduğu gibi bu ürüne 10 yıl garanti veriyor.
Amazon'un stoğu bitmişti o yüzden başka satıcıda 600'lü bir şey oldu. Şimdi yine Amazon tarafından 423'e satılıyor ancak stoktan hemen gönderim şeklinde değil sanırım. 3 gün içinde kargoya verilir diyor.

Geri
Yukarı