Arctic Freezer 34 e-Sports Duo 423 TL!

Fiyat tekrardan yukarı fırlamış. SE-224 XT ile karşılaştırılmasında unutulan önemli bir detay; Arctic, çoğu hava soğutma ürününde olduğu gibi bu ürüne 10 yıl garanti veriyor.
Hava soğutmada garantiyi ne yapacaksın :D Metal yığın olduğu yerde eriyecek hali yok. En fazla fan bozulur o da çok ucuz bir şey.

Ürün elime ulaştı konu sahibine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Ryzen 7 5700G ile boşta 27 derece gibi çok iyi bir değer elde ettim, merak edenler varsa oyunlar ve stres testi ile de sonuçları paylaşırım.

Sürülü gelmiyor sakız paketi gibi bir şeyde geliyor.

Benimkinin içinden çok ufak bir şırınga şeklinde MX-4 çıktı, üzerinde gramaj bilgisi yok fakat muhtemelen 0.8 gram koymuşlardır. Biraz bol sürmeme rağmen dibinde çok az miktarda kaldı.

Ürün elime ulaştı konu sahibine tekrardan çok teşekkür ediyorum. Ryzen 7 5700G ile boşta 27 derece gibi çok iyi bir değer elde ettim, merak edenler varsa oyunlar ve stres testi ile de sonuçları paylaşırım.

Benimkinin içinden çok ufak bir şırınga şeklinde MX-4 çıktı, üzerinde gramaj bilgisi yok fakat muhtemelen 0.8 gram koymuşlardır. Biraz bol sürmeme rağmen dibinde çok az miktarda kaldı.
Güle güle kullanın. Boşta 27 çok iyi değer. Kaç RPM'de çalışıyor? Ayrıca oyun ve stres testi sonuçlarınızı da bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı