Arctic Freezer 34 e-Sports Duo 477 TL

SE-224 XT'nin bir tık gerisinde ama 224'ün fiyatına ne olduysa düşünmek zor... Bence alınabilir, aynı fiyata SE-224 bulunursa işler değişir tabii.

O değil de SE-224'ü ben 219 TL'ye almıştım, vay arkadaş ne olmuş o soğutucu öyle ya.

@Motionless IN White fiyatı 550₺ civarında. Şu anda R5 2600 ile stok soğutucu kullanıyorum, farkı olur mu?

550 çok fazla, 400-450 TL arasında olsaydı düşünmeden alın derdim.
Hazır 34 Duo 477 TL iken, önerim 34 Duo almanız olacaktır.

R5 2600'ün stok soğutucusuna göre ciddi anlamda fark olacaktır, tahminimce yükte 50-55 dereceyi zor geçer. (CBP açıksa ısı değeri biraz daha fazla olabilir)

SE-224 XT'nin bir tık gerisinde ama 224'ün fiyatına ne olduysa düşünmek zor... Bence alınabilir, aynı fiyata SE-224 bulunursa işler değişir tabii.

O değil de SE-224'ü ben 219 TL'ye almıştım, vay arkadaş ne olmuş o soğutucu öyle ya.
Id-coolıng Se-224-xt Red bu fan 34 duodan iyi mi?
Bende 224 xt var, bu çift fanlı daha iyidir diye almıştım iptal edeyim öyleyse.

@IraArel
SE-224-XT-R tek fanlı olmasına rağmen 34 Duo'dan bir tık daha iyi, hazır 224 soğutunuz varken kaliteli bir fan eklemesi daha yapın derim. Mesela ben 60 TL'ye 2. el Akasa Viper S-Flow 12 satın aldım ve ekledim mis gibi de kullanıyorum.

@IraArel
SE-224-XT-R tek fanlı olmasına rağmen 34 Duo'dan bir tık daha iyi, hazır 224 soğutunuz varken kaliteli bir fan eklemesi daha yapın derim. Mesela ben 60 TL'ye 2. el Akasa Viper S-Flow 12 satın aldım ve ekledim mis gibi de kullanıyorum.
Öneriniz için teşekkürler hocam. Dediğiniz gibi yapmaya çalışacğaım.

ID-Cooling önere önere fiyatını uçurduk... Arctic 34 Duo olarak bu fiyattan alınır tabii.
Gerçekten istemeden piyasa manipülasyonu yapıyoruz :D.

Bunu kullansak mı yav :D:D

(!)

Normalde Freezer 34'ü pek tavsiye etmem ama 224 XT'nin fiyata bakarsak bu bayağı iyi gibi.
Ek: Mesajı yazıp linke bir daha tıklamamla 992 lira olması bir oldu :D

Geri
Yukarı