Arctic Freezer 34 e-Sports, LGA 1700 için nasıl kurulur?

Yukarıda arkadaş Arctic'in resmi sitesini paylaşmış. Orada çok güzel anlatmışlar. Aynı parçalar sizde var zaten. Soğutucunun poşetinden çıkanlarla işiniz yok. Kitin içinden çıkanlarla halledebilirsiniz.
Hocam ustte belirttigim gibi benimki duo degil buldum siteden benimkini ama lga 1700 yazmiyor. Duo ya gore yapsam olur mu ?

Hocam ustte belirttigim gibi benimki duo degil buldum siteden benimkini ama lga 1700 yazmiyor. Duo ya gore yapsam olur mu ?

Duo'nun tek farkı fazladan fanı olması. Kitin takılış şeklinde bir farklılık yok.

Duo'nun tek farkı fazladan fanı olması. Kitin takılış şeklinde bir farklılık yok.
Hocam fotografini cektigim yere arkaplandaki parcanin gelmesi gerekiyor orada ise fan var tornavidayi nasil sokacam oraya bir de ramlere cok yakin sorun cikartir mi sizce?
bu arada bende tek fan var o fanin yonu ramlere mi yoksa hdmi,usb gibi portlarin oldugu alana mi bakacak

Dosya Ekleri

• 283388E7-3F38-43E1-ACAB-5B1246E4BD77.jpeg
    283388E7-3F38-43E1-ACAB-5B1246E4BD77.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 53
  • E4B72FFD-5AAE-4067-99BE-4E10D4C97899.png
    E4B72FFD-5AAE-4067-99BE-4E10D4C97899.png
    364,4 KB · Görüntüleme: 54
Hocam fotografini cektigim yere arkaplandaki parcanin gelmesi gerekiyor orada ise fan var tornavidayi nasil sokacam oraya bir de ramlere cok yakin sorun cikartir mi sizce?
bu arada bende tek fan var o fanin yonu ramlere mi yoksa hdmi,usb gibi portlarin oldugu alana mi bakacak

Fanı çıkarıp parçayı takın. Sonra komple soğutucu bloğu yerleştirin kitle birlikte. Ardından fanı tekrar monte edin. RAM'lere yakın olması sorun olmaz. Fan RAM'lere baksın.

yaptım h
Fanı çıkarıp parçayı takın. Sonra komple soğutucu bloğu yerleştirin kitle birlikte. Ardından fanı tekrar monte edin. RAM'lere yakın olması sorun olmaz. Fan RAM'lere baksın.
Yaptim hocam sagolun. simdi kafama takildi da bu fan anakarttan daha ağır. bunu taksam kirmaz anakarti umarim.

Yeni konular

Geri
Yukarı