Arctic Freezer 34 e-Sports Duo nasıldır?

Ben 3300X ile bu kombinasyonu kullanıyorum, kendi fanının motor sesini sevmediğim için. Benim işlemcinin silikonu biraz sakat olduğundan UV yapmaya da gelmiyor 1.4v'a vuruyor kendisini tam performans için. Ona rağmen sessiz ve serin.

Hocam kasasına olmuyor SE 224 XT, yoksa benim de aklımdan geçti. Maksimum 150mm yükseklik desteği var.

Oh bir rahatladım şimdi bir soğutucuda karar verelim alayım en yakın sürede yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Rica ederim, hayırlı olsun şimdiden :)

Çok anlamam ama daha iyi olması gerek 6 adet bakır borusu var acemi görüşüme göre :)

Sadece 6 ısı borusunun yanında daha geniş soğutma bloğu da sunuyor. Fanları biraz küçük 120mm değil 90mm ancak zaten boyu küçük bir soğutucu olduğundan normaldir.

Sadece 6 ısı borusunun yanında daha geniş soğutma bloğu da sunuyor. Fanları biraz küçük 120mm değil 90mm ancak zaten boyu küçük bir soğutucu olduğundan normaldir.
X6 nın sığmasında herhangi bir sorun olmaz değilmi ona göre t6 ultrada alabilirim çok fiyat farkı yok ama x6 oluyorsa tabi o tercihimdir

X6 nın sığmasında herhangi bir sorun olmaz değilmi ona göre t6 ultrada alabilirim çok fiyat farkı yok ama x6 oluyorsa tabi o tercihimdir

T6 zaten sığmıyor sanırım :D

X6 kasa desteği ile uyumlu duruyor, aynı şekilde egzoz fan ve RAM meselesini de ölçtük; kullanabilirsiniz yani buradan bakınca.

X6 kasa desteği ile uyumlu duruyor, aynı şekilde egzoz fan ve RAM meselesini de ölçtük; kullanabilirsiniz yani buradan bakınca.
Tamamdır ozaman bi sorunda kalmıyor bi bakayım nerelerde satılıyor akakçeden

Şimdi 175 e trendyolda var fakat stok yok Bu hafta 165 e kadar düşmüş bu cumaya kadar bekleyeyim tekrar stok yenilenir alırım çok teşekkürler tekrardan yardımlarımız için

Ve birde çok sordum biliyorum kusura bakma ama kırmızı olanı birde rgb li olanı var onların bağlantısı galiba ek olarak değildir dimi bu x6 da cpu fandan başka bir yere takacakmıyım yani
Tekrardan çok yardımcı oldunuz çoook teşekkürler özellikle @Sir Benjamin 1 haftadır benimle uğraşıyor :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı