Arctic Freezer 34E-Sports Duo içindeki termal macun iyi midir?

VuenxFA

Hectopat
Bu soğutucuyu alacağım içindeki termal macun iyi midir? İyi değilse Cooler Master mastergel nano partiküllü macun alayım diyordum ama kasamda 1 tane egzos fanı var aynı zaman da bir tane daha alayım diyordum. [Akasa Viper 12cm S-Flow Yüksek Performanslı Sessiz Kasa Fanı (AK-FN059)] lakin ya termal macun alacağım ya da kasa fanını ne yapayım sizce? Ve içinden Intel için aparatı çıkıyor değil mi?
İşlemci: i5 9600KF
Anakart: MSI Z390'a Pro
Kasa: Thermaltake versa J23

Bu arada daha iyi fan önerileriniz varsa bekliyorum onlarıda max bütçe 600tl.

MX-4 geliyor ve F/P üründür kendisi. 1151 ile de uyumlu aparat çıkıyor. Fan alabilirsiniz ama kasanızın hava akışı pek iyi değil.

Ön panelin arkasında camı çıkarmak için yer oluyor onu çıkarmak gerek ama kasa hakkında bilgim olmadığı için tam olarak bir şey söyleyemem.

Çıkardıktan sonra şöyle bir işlem uygulanabilir:

Ön panelin arkasında camı çıkarmak için yer oluyor onu çıkarmak gerek ama kasa hakkında bilgim olmadığı için tam olarak bir şey söyleyemem.

Çıkardıktan sonra şöyle bir işlem uygulanabilir:
Açıkçası pek uğraşcak biri değilim pc yi de yeni aldık zaten ondan kasayı da değiştiremem (ailemden dolayı çok zor ikna ettim çünkü o kadar para verdik birde lasayı mı değiştircez falan derler soğutucuyuda teyzem alıcak zaten ondan dolayı alabiliyorum soğutucuyu) üst tarafa ek fan eklesem tek egzos fan yeterli(egzos değil) olur mu ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı